Pozycjonowanie stron w Tarnowie

Skuteczne pozycjonowanie stron dla firm z Tarnowa i okolic. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży SEO, w tym w pozycjonowaniu lokalnym.

Dlaczego warto z nami współpracować?

jesteśmy agencją SEO z kilkunastoletnim doświadczeniem w pozycjonowaniu stron www
czas współpracy z naszymi klientami liczymy w latach, nie w miesiącach
respektujemy wyłącznie transparentne zasady współpracy
nad Twoim projektem czuwa doświadczony zespół pozycjonerów, programistów, copywriterów i grafików
pracujemy w oparciu o najlepsze narzędzia marketingowe oraz autorskie rozwiązania
nasi klienci doceniają nasze zaangażowanie w ich biznes, profesjonalizm i wysoki poziom wiedzy

Dołącz do naszych partnerów

 • Shoper
 • Hurom
 • Agora
 • Interia
 • Morele.net

Wycena kampanii pozycjonowania ustalana jest indywidualnie. Prosimy o wysłanie zapytania z informacją o branży i domenie Twojego serwisu. Odpowiadamy w 2h.

Wyślij zapytanie

Pozycjonowanie stron Tarnów

Pozycjonowanie stron to proces, na który składają się m.in. optymalizacja techniczna strony, research fraz i rozwój contentu w oparciu o analizę słów kluczowych, badanie działań konkurencji, link-building. Zapewne te pojęcia to dla Ciebie tajemna wiedza, dlatego pozwól nam zająć się poprawą widoczności Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Według przyjętych założeń i celów, kompleksowo zoptymalizujemy Twoją stronę. Zbadamy kim jest grupa docelowa, do której będziemy kierować przekaz marketingowy, czyli Twoi potencjalni klienci.

Celem naszych działań jest dostarczenie jakościowego ruchu do strony Klienta. Użytkownicy trafiający na stronę z bezpłatnych wyników wyszukiwania to najcenniejszy ruch dla firmy. Zarówno pod względem liczby konwersji jak i kosztów pozyskania leada, które w tym wypadku są najniższe spośród wszystkich innych źródeł.

pozycjonowanie Tarnów

Pozycjonowanie sklepów internetowych Tarnów

Prowadzisz własny sklep internetowy w trudnej branży? A może sprzedajesz produkty specjalistyczne? Żadne z tych wyzwań nas nie przeraża. Jesteśmy pewni, że możemy pomóc Ci osiągnąć wysokie pozycje w wyszukiwarce. Chętnie zajmiemy się pozycjonowaniem Twojego sklepu internetowego.

Pozycjonowanie szerokie to strategia polegająca na pozyskiwaniu jakościowego ruchu z fraz typu long tail (długi ogon), czyli zapytań z wyszukiwarki zawierających więcej niż dwa słowa kluczowe. Dzięki takiemu modelowi działań, jesteśmy w stanie dotrzeć do sprecyzowanej, wąskiej grupy odbiorców nastawionej na zakup konkretnego produktu czy usługi.

Pracując na sukces Twojej strony korzystamy z takich narzędzi jak: Google Analytics, Google Search Console, Google Ads, Screeming Frog oraz wielu innych aplikacji i autorskich narzędzi.

Wycena kampanii pozycjonowania ustalana jest indywidualnie. Prosimy o wysłanie zapytania z informacją o branży i domenie Twojego serwisu. Odpowiadamy w 2h.

Wyślij zapytanie

Jesteśmy agencją SEO działającą na terenie całej Polski. Sprawdź również naszą ofertę pozycjonowania stron w innych miastach:

 • Skuteczna agencja z profesjonalną obsługą. Polecam szczególnie ze względu na to, że można spać spokojnie wiedząc, że budżety są dobrze inwestowanie, podejmowane działania przynoszą efekty po stosunkowo niedługim czasie, a gdy coś nie idzie zgodnie z założeniami, firma sama reaguje nie zmuszając klienta do nieustannego kontrolowania ich pracy.

  PIOTR GABOR – CEO, Alingua
 • Bardzo miły kontakt z całym zespołem Fusion Marketing to ogromna zaleta Agencji. Profesjonalna i szybka obsługa kampanii na wysokim poziomie. Stabilne, satysfakcjonujące efekty pozycjonowania na kluczowe dla naszej firmy frazy. Polecam gorąco - dbałość o klienta i zaangażowanie w realizację założonych celów to domena Agencji Fusion Marketing.

  Robert Siudek – właściciel salonu jubilerskiego Siudek Jewellery
 • Wcześniej współpracowałem z wieloma firmami, które niestety dużo obiecywały, ale efektów nie było. Z Fusion Marketing nawiązałem współpracę 5 lat temu. Wspólnie podjęte kierunki działania realizują, a to przynosi efekty. Jestem zadowolony i zawsze ich polecam.

  Marek Zapała – właściciel, PCTU Koninki

Pozycjonowanie - Blog

Formularz kontaktowy

Czekamy na Twoją wiadomość