Ładowanie

Pozycjonowanie Tarnów

Pozycjonowanie tarnów

Wycena kampanii pozycjonowania ustalana jest indywidualnie. Prosimy o wysłanie zapytania z informacją o branży i domenie Twojego serwisu. Odpowiadamy w 2h.

Wyślij zapytanie

By Christophoros43 - Praca własna, CC BY-SA 4.0, wikipedia.org

Skuteczne pozycjonowanie stron dla firm z Tarnowa i okolic. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży SEO, w tym w pozycjonowaniu lokalnym.

Pozycjonowanie stron Tarnów

Pozycjonowanie stron to proces, na który składają się m.in. optymalizacja techniczna strony, research fraz i rozwój contentu w oparciu o analizę słów kluczowych, badanie działań konkurencji, link-building. Zapewne te pojęcia to dla Ciebie tajemna wiedza, dlatego pozwól nam zająć się poprawą widoczności Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Według przyjętych założeń i celów, kompleksowo zoptymalizujemy Twoją stronę. Zbadamy kim jest grupa docelowa, do której będziemy kierować przekaz marketingowy, czyli Twoi potencjalni klienci.

Celem naszych działań jest dostarczenie jakościowego ruchu do strony Klienta. Użytkownicy trafiający na stronę z bezpłatnych wyników wyszukiwania to najcenniejszy ruch dla firmy. Zarówno pod względem liczby konwersji jak i kosztów pozyskania leada, które w tym wypadku są najniższe spośród wszystkich innych źródeł.

pozycjonowanie Tarnów

Pozycjonowanie sklepów internetowych Tarnów

Prowadzisz własny sklep internetowy w trudnej branży? A może sprzedajesz produkty specjalistyczne? Żadne z tych wyzwań nas nie przeraża. Jesteśmy pewni, że możemy pomóc Ci osiągnąć wysokie pozycje w wyszukiwarce. Chętnie zajmiemy się pozycjonowaniem Twojego sklepu internetowego.

Pozycjonujemy szerokie to strategia polegająca na pozyskiwaniu jakościowego ruchu z fraz typu long tail (długi ogon), czyli zapytań z wyszukiwarki zawierających więcej niż dwa słowa kluczowe. Dzięki takiemu modelowi działań, jesteśmy w stanie dotrzeć do sprecyzowanej, wąskiej grupy odbiorców nastawionej na zakup konkretnego produktu czy usługi.

Pracując na sukces Twojej strony korzystamy z takich narzędzi jak: Google Analytics, Google Search Console, Google Ads, Screeming Frog oraz wielu innych aplikacji i autorskich narzędzi.

Wycena kampanii pozycjonowania ustalana jest indywidualnie. Prosimy o wysłanie zapytania z informacją o branży i domenie Twojego serwisu. Odpowiadamy w 2h.

Wyślij zapytanie

Pozycjonujemy również strony w innych miastach. Sprawdź ofertę:


Artykuły blogowe

Formularz kontaktowy

Czekamy na Twoją wiadomość