Twórz dedykowane strony dla każdego produktu lub usługi i docieraj do szerokiego grona użytkowników

Aplikacja FusionSystem umożliwi Ci stworzenie wielu stron www i zarządzanie nimi. System automatyzuje najważniejsze procesy związane z projektowaniem stron.

Każdy kto projektował profesjonalną stronę zna ten proces od podszewki. Projekt graficzny - akceptacja. Zmiany w projekcie graficznym - akceptacja... i kolejne zmiany wymagające akceptacji klienta. Kodowanie i powrót do layoutu z powodu zmiany koncepcji części strony, wymiana dziesiątek wiadomości e-mail. Każdy nowy projekt to długi i żmudny proces. Istnieje jednak sposób, aby skrócić ten czas do 10 minut nie tracąc przy tym funkcji i zalet marketingowych kolejnych stron.

Zintegrowaliśmy w jednej platformie następujące funkcjonalności: rejestracja wszystkich rozszerzeń domen, rozproszoną sieć hostingową (każda strona instalowana jest na serwerze w fizycznie oddzielonej serwerowni co znacząco utrudnia ich powiązanie), piękne, funkcjonalne i responsywne szablony stron, cms do publikacji treści, kilka sieci copywriterskich, dokładne statystyki marketingowe i statystyki ruchu oraz wiele innych w jednym interfejsie.

FusionSystem pozwala efektywnie wykorzystać czas pracy, a przy tym nie wymaga od użytkownika rozległej wiedzy informatycznej. Wystarczy zaledwie kilka kliknięć i ok. 10 minut Twojego czasu, aby stworzyć w pełni funkcjonalną i wartościową dla użytkownika stronę www. Aplikacja pozwoli Ci na natychmiastowe wdrożenie pomysłów biznesowych bez oczekiwania na kolejne etapy budowy strony www.

Zalety wykorzystania aplikacji: 

  • wzrost liczby odwiedzających
  • wzrost zaufania do marki i produktów
  • uzyskanie zaufania dystrybutorów
  • szybkość dystrybucji informacji handlowych
  • centralnie zarządzany panel administracyjny
  • pełna kontrola administracyjna w systemie
  • całościowe monitorowanie zasobów systemu
  • system uprawnień

 

Przykładowe strony

 

Aplikacja sprawdza się w promowaniu produktów i usług poprzez tworzenie sieci stron internetowych. Oprogramowanie pozwoli Ci rozdzielić poszczególne produkty i usługi na mniejsze, zawężone tematycznie strony. Dzięki temu rozwiązaniu zaprezentujesz swoje produkty na konkretnie uporządkowanej infrastrukturze i zaprezentujesz się jako specjalista w branży. Utrzymanie takiego systemu to zdecydowanie niższe koszty niż zatrudnienie zewnętrznego specjalisty lub agencji. Chcesz dowiedzieć się więcej? Umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem.


Pozycjonowanie - Blog

Formularz kontaktowy

Czekamy na Twoją wiadomość