Czym jest Inbound Marketing?

To strategia marketingowa, której celem jest umożliwienie potencjalnym klientom znalezienie szukanych przez nich usług, produktów, etc. Uściślając – dostarczamy internautom treści, które mogą być dla nich przydatne, będą ich edukować i dostarczać podstawowego kompendium wiedzy.

Inbound Marketing to umiejętne połączenie elementów marketingu internetowego w taki sposób, aby zaangażować klientów w promowanie marki. Dzięki temu zyskujemy ich lojalność i możemy liczyć na to, że chętnie polecą naszą firmę innym użytkownikom.

Wartościowy ruch

Wykorzystaj potencjał content marketingu i efektywnie zwiększ liczbę odwiedzin Twojej strony. Twórz sieć witryn przechwytujących i wirtualnych partnerów, kreuj się na eksperta w branży, publikuj poradniki oraz kompendia wiedzy.

Mierzenie efektywności

Sprawdź jak publikowane przez Ciebie treści przekładają się na ruch i konwersje sprzedażową. Analizuj i podejmuj trafne decyzje w oparciu o rozbudowany system statystyk.

Pełna automatyzacja

Hosting, rejestracja domen, szablony stron www, system CMS dla wielu domen, copywriting, analityka i obsługa techniczna.

Dlaczego tego potrzebujesz?

Żadna strategia marketingowa w dłuższej perspektywie czasu nie przyniesie Ci tylu korzyści co InBound Marketing. Pozostałe formy marketingu internetowego wiążą się zazwyczaj z nachalnym przekazem reklamowym, przez co są lekceważone i negatywnie odbierane przez użytkowników. Umiejętnie prowadzony InBound Marketing w połączeniu z Content Marketingiem sprawi, że to sami klienci będą znajdować Cię w sieci i trafiać na Twoją stronę. A to wszystko za sprawą wysokiej jakości unikalnej i wartościowej treści przy jednoczesnym zrównoważeniu kosztów.


Pozycjonowanie - Blog

Formularz kontaktowy

Czekamy na Twoją wiadomość