FusionSystem - profesjonalna platforma reklamowa

Poznaj FusionSystem

Obiżenie skuteczności wielu form reklamy wymaga zrewidowania dotychczasowych działań. Aktualnie to, co do tej pory było skuteczne, przestało działać. Tradycyjne metody promocji marki wypierane są przez cyfrowe kanały komunikacji z Klientami. Dodatkowym problemem dla większości firm jest określenie, która z form reklamy będzie dla nich najkorzystniejsza.

FusionSystem to aplikacja automatyzująca procesy marketingowe. Jest to zaawansowane narzędzie, przy pomocy którego prowadzimy kampanie pozycjonowania dla naszych klientów, równocześnie udostępniając im jego zasoby, aby wspólnymi siłami dążyć do osiągania najwyższej konwersji sprzedażowej. Decydując się na ofertę 6-PAK otrzymasz dostęp do panelu administracyjnego aplikacji FusionSystem, gdzie będziesz mógł przez 24 godziny na dobę kontrolować przebieg kampanii.

Przy użyciu systemu możesz monitorować dane takie jak:

  • liczba zarejestrowanych domen, opublikowanych artykułów – czyli jak budujemy widoczność w sieci Twojej marki,
  • efektywność prowadzonych działań (rozbudowany system statystyk – ruch na stronach, odwiedziny dla poszczególnych stron przechwytujących, indeksacja, wizyty robotów wyszukiwarek),
  • historia płatności (bieżące saldo konta, wykaz wszystkich operacji na jakie zostały przeznaczone środki w Twojej kampanii). Kampania Fusion to transparentność wydatków na pozycjonowanie.

Do obsługi FusionSystem nie potrzebujesz rozległej wiedzy informatycznej, dzięki czemu możesz również sam pozycjonować swoją stronę. Wówczas nasze usługi ograniczają się do udostępnienia Ci oprogramowania oraz pełnego wsparcia naszych konsultantów. To do Ciebie należy decyzja jaki wariant wybierzesz.

Dowiedz się więcej o możliwościach FusionSystem: rozwiązania dedykowane oraz zastosowanie lub odwiedź oficjalną stronę aplikacji.

FusionSystem to narzędzie do kompleksowego i masowego marketingu internetowego. Poprzez kompleksowość rozumiemy umożliwienie działom marketingu pracę z narzędziem intuicyjnym i skutecznym. Masowe działanie to efekt optymalizacji i automatyzacji wielu procesów.

Co wyróżnia nasz system?
Jako nieliczni głośno mówimy o potrzebie zachowania wysokiej jakości w kontakcie z Klientami. Firmy, które zdają sobie sprawę z faktu, że SPAM w Internecie jest sukcesywnie usuwany przez wyszukiwarkę będą zmuszone obrać nowy kierunek promocji. Najważniejsze w planowaniu strategii marketingu internetowego będzie postawienie na własne zasoby poprzez rozwój pracowników oraz umożliwienie im aktywnego promowania firmy w Internecie. Umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem.

Jeżeli twoja firma posiada lub chce posiadać wiele stron internetowych promujących usługi lub produkty firmy - nasz system jest do tego stworzony. Rejestruj, publikuj, definiuj wyglądy oraz instaluj wszystko w ciągu kilku minut. Rozdziel poszczególne usługi na mniejsze strony, bardziej wyspecjalizowane i węższe tematycznie, aby uzyskać uznanie w oczach Klientów.

Zaprezentuj swoje usługi na konkretnie uporządkowanej infrastrukturze - Zaproś nas na spotkanie - utrzymanie takiego systemu to niższe koszty niż powszechnie się uważa, a zdecydowanie niższe niż każdorazowe tworzenie nowych stron www dla wschodzących lub eksperymentalnych usług. Umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem.

Nasz system w sposób ciągły mierzy wszystkie niezbędne parametry Twoich zasobów. Możesz analizować statystyki wizyt/odsłon poszczególnych domen, wizyt botów internetowych oraz czynników marketingowych takich jak np. Pagerank, Wiarygodność i Moc domen, Backlinks, Reffering domains itd. Przeszkolony przez nas moderator w sposób płynny będzie wykonywał prace delegowane przez system.

To właśnie pełen harmonogram i kontrola wykonywanych działań jest kluczem do prawidłowej organizacji pracy. Naszym zdaniem zasób niewykorzystanego czasu pracy powiększa się wraz ze zmniejszeniem liczby zamówień. Mamy sprawdzone sposoby jak przenieść możliwość wykonania pracy na działania marketingowe i zwiększyć liczbę zamówień w Państwa firmie. Umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem.

Rejestruj domeny szybko i sprawnie. Sprawdzaj dostępność oraz cenę konkretnej domeny wewnątrz panelu. Twój zespół będzie mógł przejść w ciągu kilku minut proces rejestracji oraz instalacji strony www pod wybranym adresem. Stwórz osobną stronę dla najważniejszej usługi lub dla wszystkich usług swojej firmy. Opanuj jak największą część rynku zanim zrobi to konkurencja.

Każdy z Państwa pracowników jest w stanie zarejestrować domenę (adres strony www), uaktywnić konkretny wygląd oraz zainstalować w jednej z naszych serwerowni.

System przeprowadzi go w formie kreatora przez wszystkie kroki od pomysłu po działającą stronę www. Zainstalowane strony są w pełni funkcjonalne od momentu instalacji.

Dodatkowo system nie pozwoli dodawać zdublowanych w Internecie informacji. Możesz być pewien, że praca Twojego pracownika wykonywana w sposób rzetelny przełoży się na zwiększenie liczby zamówień i rozpoznawalność marki Państwa firmy w Internecie - chcesz wiedzieć więcej? Umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem.

Aby zwielokrotnić skuteczność systemu dajemy możliwość instalacji stron w wielu geolokalizacjach, różnych systemach autonomicznych (ASN), adresach IP i serwerach DNS.

Np. jeżeli niezbędne jest powalczenie o Klienta niemieckiego - istnieje możliwość zlokalizowania jednej ze stron np. w Niemczech, innej w Holandii, Polsce - Poznaniu, Łodzi, Krakowie etc. Umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem.

Korzystając z FusionSystem integrujesz wszystkie procesy podczas tworzenia stron.

Strony instalowane są automatycznie, a wszystkie kroki tworzenia są zabezpieczone przed dostępem z zewnątrz. Nie ma fizycznej możliwości złamania zabezpieczeń naszego systemu. Osoba nieautoryzowana nie ma dostępu do Państwa zasobów. Gwarantuje to certyfikat SSL, który czuwa, aby podczas pracy dochować najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Jeżeli zażyczysz sobie dodatkowych zabezpieczeń takich jak możliwość logowania wyłącznie z siedziby Twojej firmy również jest to możliwe. Umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem.


FusionSystem to esencja wszystkich procesów niezbędnych do wypromowania produktów i usług firmy. Pozyskanie ruchu, pozycjonowanie, reklama marki – wszystkie te prace w sposób kompleksowy wykonasz przy użyciu naszego narzędzia.