Rozwiązania dedykowane

Dla dystrybutorów

FusionMarketing to systemowe ujęcie esencji marketingu. W przypadku dużej sieci dystrybucji istotny jest szybki obieg informacji. Tradycyjne formy komunikowania się z partnerami handlowymi są z każdym rokiem co raz mniej skuteczne i sukcesywnie wypierają je kompleksowe systemy zarządzania informacją.

Dla producentów

Niezależnie od skali produkcji i ilości produktów dostosujemy system do Państwa firmy. Informuj swoich odbiorców o harmonogramach, cenach i promocjach. Poszerzaj zasięg swojej marki poprzez profesjonalną prezentację produktów swojej firmy. FusionMarketing wyposaży dział marketingu w skuteczne narzędzie komunikacji.

Franczyzodawcy

Franczyzodawcom oferujemy kompleksowe narzędzie komunikacji z punktami franczyzowymi. Bądź w stałym kontakcie, kontroluj sieciową ofertę wszystkich punktów obsługi lub sprzedaży. Dodatkowo wzmacniaj siłę marki i jej zasięg. Z łatwością twórz powiązany system wirtualnych billboardów i korzystaj z ruchu na swoich stronach internetowych. Aby otrzymać szczegółową ofertę dla swojej firmy skontaktuj się z nami.

Korporacje

Dedykowany moduł zarządzania informacjami w intranecie. Wspieramy działy HR poprzez umożliwienie szybkiego tworzenia stron informacyjnych dla zamkniętej sieci wewnątrz firmy. Nasze zintegrowane rozwiązania pozwalają tworzyć strony w ramach istniejącej infrastruktury. Każde wdrożenie wymaga indywidualnej konsultacji - zapraszamy do kontaktu.

Uczelnie

Proces edukacji to coś więcej niż teoria i egzaminy. Pozwól zauważyć to osobom podejmującym decyzję o rozpoczęciu studiów. Uczelnie oraz inne jednoski oświatowe posiadają ogromne możliwości autopromocji. Nasz zystem pozwala odkryć ten potencjał i w sposób kierowany i usystematyzowany nim kierować.

Inwestorzy

Aktualnie jednym z najdynamiczniej rozwijających się rynków jest szeroko rozumiane IT. Posiadamy sprawdzone sposoby inwestycji w tym sektorze. Nasz system posiada moduł dzięki, któremu obsłużysz proces inwestowania w domeny internetowe.

Wydawcy internetowi i PR

FusionSystem to absolutny filar jeżeli Państwa firma zajmuje się publikacją treści w Internecie. System zarejestruje domeny, wydeleguje je na wybrane serwery a co najważniejsze - zainstaluje. Niezależnie czy do tej pory publikacja następowała w nośnikach drukowanych czy elektronicznych umożliwimy błyskawiczny przepływ...