Ładowanie

Skuteczne pozycjonowanie stron Katowice

Pozycjonowanie Katowice

Katowice. Fot. pixabay.com

Wycena kampanii pozycjonowania ustalana jest indywidualnie. Prosimy o wysłanie zapytania z informacją o branży i domenie Twojego serwisu. Odpowiadamy w 2h.

Wyślij zapytanie

Dla firm z siedzibą w Katowicach lub w okolicznych miastach, przygotowaliśmy specjalną ofertę pozycjonowania stron www, ukierunkowaną na szybkie osiągnięcie wysokich pozycji w lokalnych wynikach wyszukiwania. To skuteczny mix wiedzy popartej doświadczeniem i umiejętnościami naszych pozycjonerów wraz z wykorzystaniem narzędzi analitycznych takich jak Google Analytics, Tag Manager, Search Console, ahrefs.com, SEMSTORM czy Screaming Frog.

Pozycjonowanie Katowice – jak to działa?

Kampanię pozycjonowania stron w Katowicach rozpoczynamy od dokładnego audytu SEO strony naszego Klienta. W procesie audytowania powstają wytyczne dla administratorów strony, które należy wdrożyć według naszych zaleceń. Równolegle pracujemy nad contentem – poprawiamy strukturę strony, rozbudowujemy treści w oparciu o analizę słów kluczowych, poprawiamy jej użyteczność dla użytkowników, badamy zastany profil linków i w razie konieczności pozbywamy się części z nich. Po zakończonym audycie SEO i wdrożeniu zmian na stronie przystępujemy do procesu link-buildingu. Po trzech miesiącach kampanii dokonujemy ewaluacji dotychczasowych działań i wspólnie z Klientem ustalamy dalszy kierunek kampanii.

Ile trwa pozycjonowanie stron w Katowicach?

Pozycjonowanie stron to proces ciągły. Przerwanie działań powoduje, że z czasem osiągnięte wyniki  zostaną utracone. Czas potrzebny na osiągniecie wysokich pozycji jest związany z konkurencyjnością w danej branży. Im większa konkurencja, tym więcej czasu potrzebujemy na wejście do TOP10 wyników wyszukiwania.

Pozycjonowanie sklepów internetowych Katowice

Posiadasz sklep internetowy? Świetnie! Pozycjonuj go razem z nami. Realizujemy skuteczne kampanie pozycjonowania long-tail dla sklepów internetowych. Tak zwane pozycjonowanie szerokie, którego celem jest dostarczenie jakościowego ruchu z zapytań w wyszukiwarce, składających się z więcej niż dwóch słów, to skuteczna metoda budowania ruchu w sklepie internetowym.

Jesteśmy agencją SEO działającą na terenie całej Polski. Sprawdź również naszą ofertę pozycjonowania stron w innych miastach:

Wycena kampanii pozycjonowania ustalana jest indywidualnie. Prosimy o wysłanie zapytania z informacją o branży i domenie Twojego serwisu. Odpowiadamy w 2h.

Wyślij zapytanie

Katowice to mocno uprzemysłowione miasto z doskonale rozwiniętą infrastrukturą biznesową. Liczne zagraniczne firmy otwierają tu swoje oddziały. Również lokalni przedsiębiorcy aktywizują się na katowickiej arenie biznesowej i rozwijają własne firmy. Wiele spośród nich funkcjonuje także w kanale online, co wiążę się z potrzebą prowadzania działań marketingowych w Internecie. Nasze doświadczenia z firmami z Katowic pokazują, że są to partnerzy biznesowi godni zaufania, a osiągnięte wyniki w kampaniach pozycjonowania stron sprawiają, że współpracę kontynuujemy do dziś.


Artykuły blogowe

Formularz kontaktowy

Czekamy na Twoją wiadomość