Zarządzanie siecią dystrybucji

Bieżąca obsługa wszystkich stron firmowych - bądź o krok przed konkurencją.

Jak to możliwe?

Wprowadzając wiele towarów do obrotu największym problemem jest bieżąca prezentacja każdego z nich. Z naszych badań wynika, że ponad 95% producentów i dystrybutorów powiela treści marketingowe rozsyłając je w sposób automatyczny do swoich Partnerów. Niweczy to cały proces promocji, ponieważ treści te są umieszczane wielokrotnie bez jakiejkolwiek zmiany i kompletnie ignorowane przez Google.

Najwyższy czas wejść do witualnej rzeczywistości w sposób zaplanowany. Nasz system umożliwia układanie harmonogramów pracy, weryfikowanie ich wykonania oraz ocenia rezultaty tych prac. Podstawowa wiedza z zakresu obsługi systemu pozwoli osobie biegle posługującej się komputerem obsługiwać FusionSystem bez najmniejszego problemu. Pomóż dystrybutorom sprzedawać, a na pewno wrócą do Twojej firmy po więcej towaru.

Zwiększając sprzedaż swoim dystrybutorom automatycznie wywołujesz nawiązanie więzi ekonomicznej i organizacyjnej. Zapytaj naszego specjalistę o możliwość przeprowadzenia prezentacji systemu w Twojej firmie. Zacznij korzystać z systemu FusionSystem.

JEDEN PRACOWNIK JEST W STANIE SKUTECZNIE ZARZĄDZAĆ CAŁĄ SIECIĄ STRON WSZYSTKICH TWOICH PARTNERÓW.


Pozycjonowanie - Blog

Formularz kontaktowy

Czekamy na Twoją wiadomość