Dystrybutorzy

Rozwiązanie dedykowane dla dystrybutorów

FusionSystem to systemowe ujęcie esencji marketingu. W przypadku dużej sieci dystrybucji istotny jest szybki obieg informacji. Tradycyjne formy komunikowania się z partnerami handlowymi są z każdym rokiem co raz mniej skuteczne i sukcesywnie wypierają je kompleksowe systemy zarządzania informacją.

Nasz system pozwala usprawnić komunikację w kanałach pomiędzy dystrybutorem a hurtowniami lub detalistami.

Celem użycia systemu jest kontrolowanie spójnego wizerunku promowanej marki lub produktu oraz dążenie do zawiększenia zasięgu tejże marki na rynku lub w konkretnym segmencie. System obsługuje jeden administrator, który pracuje w siedzibie dystrybutora lub na jego wyłączne zlecenie. Posiada on pełną kontrolę nad publikacją treści na stronach będących pod jego administracją. W jednym miejscu redaguje, zarządza i publikuje. Ma bezpośredni wpływ na pozycjonowanie całej marki w wyszukiwarce poprzez właściwe przygotowanie treści na stronach partnerów.

System stoi na straży poprawności konfiguracji. Administrator nie ma możliwości duplikowania treści, widzi na bieżąco parametry każdej ze stron oraz wypełnia delegowane przez system zadania. To właśnie system harmonogramów pozwala maksymalnie wykorzystać czas pracy obsługującego go pracownika. Główne funkcje: System publikacji ofert, Zbiorcze zarządzanie cennikami, Możliwość rejestracji domen oraz szybkiej instalacji dedykowanych stron Internetowych - rozbudowa sieci sprzedaży poprzez np. dodanie kolejnego punktu odbioru.


Pozycjonowanie - Blog

Franczyzodawcy

Franczyzodawcom oferujemy kompleksowe narzędzie komunikacji z...

  • 04 Lipiec

Formularz kontaktowy

Czekamy na Twoją wiadomość