O firmie

Zespół Fusion Marketing

Jesteśmy agencją interaktywną z Krakowa, zgranym zespołem - programistów, pozycjonerów, grafików i copywriterów.

Wdrożymy wszystko czego potrzebujesz – zrealizujemy dowolny projekt aplikacji internetowej, zintegrujemy ją z zewnętrznymi systemami, zaimplementujemy kampanię marketingu internetowego od pierwszej indeksacji w Google. Z chęcią podejmujemy się nowych i trudnych wyzwań, a linię mety wyznacza nam satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów. Nawet wtedy nie osiadamy na laurach, bo wiemy, że budowanie sukcesu jest trudne, a utrzymanie wypracowanych efektów jeszcze cięższe.

Co jest dla nas najważniejsze?

Osiągniecie celu założonego podczas rozpoczęcia współpracy z Klientem niezależnie od tego, gdzie jest meta. Dążymy do zwiększenia ruchu na stronach klientów, zaprojektowania strony i grafiki odpowiadającej ich indywidualnym potrzebom, czy wdrożenia aplikacji, która usprawni funkcjonowanie ich biznesu.

 • Grzegorz Kluzek CEO

  Analiza, koncepcja promocji oraz wdrożenie szeroko zakrojonych kampanii reklamowych. Kontrola postępu prac realizowanych projektów to bieżące zadanie, które permanentnie przenika się z próbą uporządkowania wszechświata marketingu internetowego. Kontaktując się z naszą firmą zapewne nie uda się z nim nie porozmawiać.

 • Mateusz Michalczewski IT Director, Software Engineer

  Gdyby świat trzymał wszystkie swoje tajemnice w relacyjnej bazie danych interpretując całość w locie, prawdopodobnie byłby najwyższą istotą kontrolującą życie. Zarządza pionem programowania i lubi ludzi. Nie ma dla niego rzeczy niewykonalnych – chyba, że dowiedział się o nich zbyt późno.

 • Łukasz Szafraniec Project Manager

  Z jego pomocą nawet najtrudniejsza, najżmudniejsza i najbardziej chaotyczna kampania marketingowa nabiera kształtu i organizacji. Świeże pomysły przeplata z dobrze znanymi rozwiązaniami, co zawsze skutkuje sukcesem. Kontaktuje się z naszymi klientami, a klienci z nim. Lubią to zarówno klienci, jak i Łukasz.

 • Krzysztof Łukasiak Software Engineer

  Im trudniej tym ciekawiej. Brak wyzwań to codzienna nuda. Jeżeli zlecisz nam coś ciekawego prawdopodobnie zainteresuje się projektem. Zero kompromisów i każdorazowe dążenie do osiągania założeń projektu z zachowaniem najwyższej jakości to wieża, na którą wspólnie wchodzimy przy każdym wdrożeniu.

 • Artur Pabian Front-End Developer, 3D

  Wielowymiarowa postać, najchętniej ogląda swiat w 3D ale potrafi spojrzeć na projekt inaczej niż zwykli ludzie. Artur zamienia wszystko to co płaskie w przestrzenne a co nieruchome ożywia w taki sposób, że Klienci chcą dotknąć monitorów.

 • Beata Markiewicz Grafik / Webdesigner

  Estetyczna dusza naszego zespołu, bez niej nie wyglądamy, bylibyśmy szablonowi i neutralni wizualnie. Każdy projekt strony internetowej nosi jej pieczęć. Dążenie do doskonałości przejawia się w każdym zaprojektowanym elemencie wdrażanych stron i aplikacji internetowych. Bezpośredni kontakt Grafika z Klientem na etapie projektu to u nas norma.

 • Mariusz Wyszyński Sales Manager

  Mariusz to najlepszy antyspam, jest czujny i doświadczony w wykrywaniu pracowników wszelakich call center. Okaże pełen profesjonalizm i serce gdy planujesz wdrożyć coś ambitnego i nieszablonowego, jeżeli zapragniesz skraść mu minutę życia aby przedstawić ofertę obniżenia rachunków za telefon wiedz, że cię znajdzie!


Sprawdź dlaczego warto z nami współpracować...

Wysoka wydajność

Korzystamy z najlepszych dostępnych narzędzi

Doświadczeni specjaliści

Zatrudniamy tylko najlepszych ekspertów!

Gwarancja efektów

Zawsze osiągamy wyznaczony cel

Bezpieczeństwo

Zachowujemy najwyższe standardy i trzymamy się wytycznych Google

Bezpłatna pomoc konsultanta

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Pełna kontrola

Masz pełną kontrolę i stały dostęp do kampanii

Korzystne pakiety cenowe

Dostosujemy budżet kampanii do Twoich potrzeb i możliwości

Przyszłościowe podejście

Dostosowujemy nasze działania do przyszłych zmian

... i dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić

Telefon: (12) 444 17 32

Email: kontakt@fusionsystem.pl

formularz kontaktowy