Obsługa IT firm

Jako Agencja Marketingowa czujemy się mocni technicznie w rozwiązaniach i projektach, które rozwijają biznes naszych Klientów. Oprócz prowadzenia kampanii SEO/SEM stawiamy czoło wyzwaniom technicznym, zapewniając pomoc i doradztwo IT. Dzięki nam nie musisz korzystać z dodatkowego wsparcia zewnętrznych programistów.

Budowa stron internetowych Wdrożenia optymalizacyjne dla wyszukiwarek (SEO) Integracje systemów Sklepy internetowe
Od 7999 zł netto Od  3000 zł netto Wycena indywidualna Od 14999 zł netto
Więcej Więcej Więcej Więcej

Budowa stron internetowych ​

Budujemy w pełni funkcyjne portale internetowe oparte na własnych rozwiązaniach. Szybko i sprawnie oraz terminowo. Zbudowaliśmy już kilkadziesiąt stron internetowych od podstaw o różnym poziomie skomplikowania: blogi / portale / strony wizytówkowe / sklepy internetowe / serwisy porównywarkowe / rankingi. Jeśli chciałbyś rozmawiać z project managerem lub bezpośrednio z programistami którzy rozumieją procesy biznesowe i Twoją branżę - zapraszamy ;) Budujemy strony internetowe tylko dla klientów których obsługujemy w zakresie marketingu internetowego. 

Nasze strony cechuje:

  • szybkość działania i odporność na ataki (autorskie rozwiązania zamiast open source)
  • optymalizacja SEO pod wyszukiwarki 
  • podejście "mobile first" - responsywne wersje dla wszystkich urządzeń
  • możliwość rozbudowy o nowe funkcjonalności
  • projekt graficzny spójny z Twoim brandingiem

Wdrożenia optymalizacyjne SEO ​

Jako kompletna agencja marketingowa wdrażamy w własnym zakresie wytyczne optymalizacyjne do stron i sklepów internetowych klientów. Modyfikujemy popularne platformy zarządzania treścią aby spełniały nasze wytyczne jakościowe oraz semantyczne. Optymalizacja dla wyszukiwarek to proces ciągły, wyszukiwarki i ich algorytmy ewoluują, konkurencja pracuje nad udoskonaleniami dlatego stale optymalizujemy już wcześniej zoptymalizowane.

Integracje systemów ​

Nie zawsze wtyczka Wordpress-owa rozwiązuje problem i potrzeby. Posiadamy duże doświadczenie w integrowaniu systemów maszynowej wymiany informacji z stronami/sklepami internetowymi klientów, CRM-ami oraz rozwiązaniami dedykowanymi. Integrowaliśmy porównywarki cen i produktów, systemy tłumaczeń, automatyzowaliśmy wewnętrzne procesy firmowe, komunikowaliśmy ze sobą osobne systemy i panele administracyjne. Zapytaj nas o szczegóły.

Sklepy internetowe ​

W ramach prowadzonych działań ciągle spotykamy się z problemami optymalizacyjnymi sklepów internetowych. Cześć z nich jest trudna do rozwiązania - zwłaszcza sklepy dzierżawione w modelu SaaS - lub wprowadzenie modyfikacji jest kosztogenne. Przygotowaliśmy własny skrypt sklepu internetowego oparty na jednym z open sourcowych silników z którego usunęliśmy najpopularniejsze problemy, dodaliśmy moduły istotne z punktu widzenia SEO, zaprogramowaliśmy autorskie moduły wspomagające i przyśpieszające działanie. Otwórz z nami sklep realnie przygotowany do kampanii pozycjonowania w kilka dni który będzie instalowany w wersji standalone - dostęp do kodu źródłowego. Nasze rozwiązanie nie jest oparte o model abonamentowy, opłata jest jednorazowa.


Pozycjonowanie - Blog

Formularz kontaktowy

Czekamy na Twoją wiadomość