Ile kosztuje pozycjonowanie stron w formule 6-PAK?

Prosty model rozliczeń: dwa budżety

Cena kampanii e-marketingowej w ofercie SZEŚCIOPAK rozpoczyna się od kwoty 550 zł netto miesięcznie. Jest to minimalny budżet dla promowania lokalnej marki usług o ograniczonym zasięgu. W skład takiej kampanii wchodzi wdrożenie FusionSystem oraz pełen zakres działań SEO.

Kampania rozliczana jest według modelu ryczałtowego w skład którego wchodzą dwa budżety:

  • Budżet stały - opłata za kompleksowe zarządzanie kampanią oraz wszelkie usługi z tym związane, tj. pozycjonowanie, doradztwo, konsultacje, analizę, strategie, planowanie organizacje, kontrolę oraz raportowanie
  • Budżet zmienny – opłata przeznaczona na realizację wszystkich działań niezbędnych do osiągnięcia zamierzonego celu – poprawy pozycji Twojej strony w wynikach wyszukiwania. Kwota ta jest zmienna, gdyż tak naprawdę uzależniona jest od aktualnych potrzeb na danym etapie kampanii.

Każdy z naszych klientów może liczyć na indywidualną, rzetelną wycenę, która pozwoli określić ilość środków potrzebnych na realizację celu. Podczas ustalania budżetu kampanii weźmiemy pod uwagę konkurencyjność Twojej branży, jakość Twojej strony www i wskaźniki domeny, oraz fakt wcześniejszej promocji domeny przez inne firmy zewnętrzne.

Indywidualna wycena

kod captcha