Referencje

Gebuko Sp. z o.o.

"Firma Gebuko potwierdza wysoką jakość wdrożeń aplikacji, systemów informatycznych oraz projektów graficznych wykonywanych przez firmę Fusion Marketing, Terminowe wykonanie oraz stabilne działanie to cechy identyfikujące Wykonawcę w każdym projekcie. Regularna współpraca pozwoliła wypracować model pracy, który jest ściśle przestrzegany przez Fusion Marketing i pozwala realizować projekty zgodnie z przyjętymi terminami wdrożeń. Szczerze polecamy firmę Fusion Marketing jako rzetelnego partnera."

Kmki Sp. z o.o.

"Zdecydowanie rekomendujemy firmę Fusion Marketing jako skutecznego Wykonawcę usług marketingu internetowego w oparciu o dedykowane rozwiązania informatyczne. Wdrożenie Systemu marketingowego Fusion przełożyło się bezpośrednio na wzrost liczby odwiedzających strony www Spółki oraz odczuwalnie wpływa na zwiększenie sprzedaży i widoczność marki w Internecie, Firma Fusion Marketing to terminowy partner, który dochowuje najwyższych standardów technicznych realizacji."

Junior Sport

"Potwierdzamy, iż specjalistyczne konsultacje SEO przeprowadzone w siedzibie naszej firmy w grudniu 2012 spowodowały wzrost i późniejsze ustabilizowanie pozycji w wyszukiwarce Google naszej strony www. W ramach zlecenia firma Fusion Marketing przeprowadziła Audyt, Optymalizację oraz poprawki systemu CMS naszej strony www. Wszystkie prace przeprowadzono terminowo z zachowaniem wysokiej jakości obsługi."