Pozycjonowanie stron na lokalne frazy

Jeżeli obszar prowadzenia Twojego biznesu skupia się jedynie na najbliższej okolicy, najlepszym wyborem jest pozycjonowanie lokalne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w  prowadzeniu efektywnych kampanii związanych z SEO lokalnym, dla przedsiębiorstw z całej Polski.

Dlaczego warto z nami współpracować?

jesteśmy agencją SEO z kilkunastoletnim doświadczeniem w pozycjonowaniu stron www
czas współpracy z naszymi klientami liczymy w latach, nie w miesiącach
respektujemy wyłącznie transparentne zasady współpracy
nad Twoim projektem czuwa doświadczony zespół pozycjonerów, programistów, copywriterów i grafików
pracujemy w oparciu o najlepsze narzędzia marketingowe oraz autorskie rozwiązania
nasi klienci doceniają nasze zaangażowanie w ich biznes, profesjonalizm i wysoki poziom wiedzy

Dołącz do naszych partnerów

 • Shoper
 • Hurom
 • Agora
 • Interia
 • Morele.net

Wycena kampanii pozycjonowania ustalana jest indywidualnie. Prosimy o wysłanie zapytania z informacją o branży i domenie Twojego serwisu. Odpowiadamy w 2h.

Wyślij zapytanie

Pozycjonowanie lokalne stron internetowych

Wybierając taki model promowania swojej strony powinniśmy pamiętać, że pozycjonowanie lokalne dzielimy zawsze na dwie odmiany. Takie które wykorzystuje frazy lokalne, a więc te mające w sobie nazwę miejscowości, lub regionu np. : „Mechanik Rzeszów”. Drugie podejście skupia się zaś na frazach ogólnych, z uwzględnieniem naszej aktualnej lokalizacji. Decydując się promowanie swojej strony w Fusion Marketing możesz być pewny, że zadbamy o pozycjonowanie w obu tych odmianach.

W działaniach związanych z budowaniem pozycji Twojej strony, zarówno w przypadku fraz lokalnych jak i ogólnych, zwracamy szczególną uwagę na kilka nieodłącznych punktów :

 • odpowiednia dla lokalnych wyników wyszukiwania optymalizacja strony onPage
 • założenie oraz optymalizacja wizytówki w Google Moja Firma
 • zadbanie o to, aby dane adresowe firmy występowały w jak największej ilości miejsc w Internecie
 • odpowiednio sprofilowany na wyniki lokalne link-building

pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne sklepów internetowych

Sklepy internetowe i wszystko co związane z branżą e-commerce, to bardzo ważny obszar działań dla pozycjonowania lokalnego. W tym przypadku dopełnieniem, zwiększającym szansę na szybkie wzrosty w wynikach wyszukiwania są frazy niszowe typu „long tail”. W Fusion Marketing, od początku pozycjonowania sklepu internetowego łączymy frazy lokalne z frazami niszowymi,  co pozwala w stosunkowo krótkim czasie odczuć efekty naszych działań, w postaci pozycji fraz na pierwszej stronie wyszukiwania.  

Pozycjonowanie lokalne - oferta


Jesteśmy agencją SEO działającą na terenie całej Polski. Sprawdź również naszą ofertę pozycjonowania stron w innych miastach:

 • Skuteczna agencja z profesjonalną obsługą. Polecam szczególnie ze względu na to, że można spać spokojnie wiedząc, że budżety są dobrze inwestowanie, podejmowane działania przynoszą efekty po stosunkowo niedługim czasie, a gdy coś nie idzie zgodnie z założeniami, firma sama reaguje nie zmuszając klienta do nieustannego kontrolowania ich pracy.

  PIOTR GABOR – CEO, Alingua
 • Bardzo miły kontakt z całym zespołem Fusion Marketing to ogromna zaleta Agencji. Profesjonalna i szybka obsługa kampanii na wysokim poziomie. Stabilne, satysfakcjonujące efekty pozycjonowania na kluczowe dla naszej firmy frazy. Polecam gorąco - dbałość o klienta i zaangażowanie w realizację założonych celów to domena Agencji Fusion Marketing.

  Robert Siudek – właściciel salonu jubilerskiego Siudek Jewellery
 • Wcześniej współpracowałem z wieloma firmami, które niestety dużo obiecywały, ale efektów nie było. Z Fusion Marketing nawiązałem współpracę 5 lat temu. Wspólnie podjęte kierunki działania realizują, a to przynosi efekty. Jestem zadowolony i zawsze ich polecam.

  Marek Zapała – właściciel, PCTU Koninki

Pozycjonowanie - Blog

Formularz kontaktowy

Czekamy na Twoją wiadomość