Ładowanie

Pozycjonowanie lokalne

Jeżeli obszar prowadzenia Twojego biznesu skupia się jedynie na najbliższej okolicy, najlepszym wyborem jest pozycjonowanie lokalne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w  prowadzeniu efektywnych kampanii związanych z SEO lokalnym, dla przedsiębiorstw z całej Polski.

Pozycjonowanie lokalne stron internetowych

Wybierając taki model promowania swojej strony powinniśmy pamiętać, że pozycjonowanie lokalne dzielimy zawsze na dwie odmiany. Takie które wykorzystuje frazy lokalne, a więc te mające w sobie nazwę miejscowości, lub regionu np. : „Mechanik Rzeszów”. Drugie podejście skupia się zaś na frazach ogólnych, z uwzględnieniem naszej aktualnej lokalizacji. Decydując się promowanie swojej strony w Fusion Marketing możesz być pewny, że zadbamy o pozycjonowanie w obu tych odmianach.

W działaniach związanych z budowaniem pozycji Twojej strony, zarówno w przypadku fraz lokalnych jak i ogólnych, zwracamy szczególną uwagę na kilka nieodłącznych punktów :

  • odpowiednia dla lokalnych wyników wyszukiwania optymalizacja strony onPage
  • założenie oraz optymalizacja wizytówki w Google Moja Firma
  • zadbanie o to, aby dane adresowe firmy występowały w jak największej ilości miejsc w Internecie
  • odpowiednio sprofilowany na wyniki lokalne link-building

pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne sklepów internetowych

Sklepy internetowe i wszystko co związane z branżą e-commerce, to bardzo ważny obszar działań dla pozycjonowania lokalnego. W tym przypadku dopełnieniem, zwiększającym szansę na szybkie wzrosty w wynikach wyszukiwania są frazy niszowe typu „long tail”. W Fusion Marketing, od początku pozycjonowania sklepu internetowego łączymy frazy lokalne z frazami niszowymi,  co pozwala w stosunkowo krótkim czasie odczuć efekty naszych działań, w postaci pozycji fraz na pierwszej stronie wyszukiwania.  

Pozycjonowanie lokalne - oferta


Jesteśmy agencją SEO działającą na terenie całej Polski. Sprawdź również naszą ofertę pozycjonowania stron w innych miastach:


Artykuły blogowe

Franczyzodawcy

Franczyzodawcom oferujemy kompleksowe narzędzie komunikacji z...

  • 04 Lipiec

Formularz kontaktowy

Czekamy na Twoją wiadomość