Pozycjonowanie sklepów internetowych - wiemy jak to robić!

Pozycjonowanie sklepu internetowego jest procesem ciągłym, przynoszącym długofalowe efekty. Optymalizacja sklepu pod wyszukiwarki, poprawna struktura kategorii, podstron produktowych czy przemyślane prowadzenie bloga to czynniki składające się na Twój sukces. Współpraca z rzetelną agencją SEO sprawi, że Twój sklep internetowy będzie widoczny w wyszukiwarce i będziesz sprzedawać więcej.


Chcesz sprzedawać więcej? Podaj nam adres Twojej strony, a pomożemy Ci pozyskać wartościowy ruch z wyszukiwarki Google

Zapytaj o ofertę

Pozycjonowanie sklepów internetowych - wiemy jak to robić!

Pozycjonowanie sklepów internetowych - jak robi to Fusion Marketing? Najlepiej w Krakowie! Pomimo tego, że pozycjonowanie sklepów to długi proces - wiemy, że warto wkładać mnóstwo pracy w działania SEO dla e-commerce, które prowadzą do podniesienia pozycji fraz kluczowych w wynikach wyszukiwania w Google.

Wysokie wyniki dla naszych Klientów osiągamy dzięki doświadczeniu naszego zespołu. Specjaliści Fusion codziennie wdrażają nasz autorski system pozycjonowania!

Korzyści z pozycjonowania sklepu online z agencją SEO Fusion Marketing to:

 • współpraca z doświadczonym zespołem specjalistów
 • poprawa widoczności sklepu w wyszukiwarce Google
 • poprawa wizerunku marki i rozpoznawalności w branży
 • wzrost ruchu organicznego
 • wzrost dochodów sklepu
 • budowanie zaufania klientów
 • zwiększenie ilości zapytań i zainteresowania produktami z oferty
 • budowanie przewagi nad konkurencją

Pozycjonowanie sklepu internetowego - must have w obecnych czasach!

E-commerce to ogromna i niezwykle dynamicznie rozwijająca się branża. Nie da się ukryć, że główną rolę odgrywają tutaj użytkownicy sklepów internetowych. Jednak wyniki wyszukiwania, w których pojawia się dany e-commerce, zależą już od algorytmów Google. Okazuje się jednak, że zwiększenie sprzedaży produktów oraz zwiększenie rozpoznawalności marki jest możliwe przez połącznie dwóch powyższych składników.

Skuteczne pozycjonowanie sklepu internetowego jest procesem ciągłym, przynoszącym długofalowe efekty. Audyt seo, optymalizacja sklepu pod wyszukiwarki, poprawna struktura kategorii, podstron produktowych czy przemyślane prowadzenie bloga to czynniki składające się na Twój sukces. To najważniejsze kwestie, które są niezbędne w poprawnym procesie pozycjonowania sklepu internetowego.

Szukasz przepisu na sukces? Jesteś w dobrym miejscu! Współpraca z rzetelną agencją SEO sprawi, że Twój sklep internetowy będzie widoczny w wyszukiwarce i będziesz sprzedawać więcej.

Na czym polega pozycjonowanie sklepu internetowego w wyszukiwarce Google?

Na wstępie warto dowiedzieć się czym jest pozycjonowanie sklepu internetowego. Ogólnie mówiąc są to działania prowadzone zarówno na stronie, jak i poza nią, które przyczyniają się do zwiększenia widoczności sklepu w organicznych wynikach wyszukiwania.

Tak naprawdę na wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania ma wpływ wiele czynników. Dlatego tak ważne jest odpowiednie i profesjonalne działanie w kontekście pozycjonowania sklepu internetowego.

Na pozycjonowanie e-commerce składają się m.in.:

 • działania SEO dla sklepu internetowego (audyt SEO. linkowanie wewnętrzne, link building),
 • optymalizacja techniczna strony,
 • działania z zakresu content marketingu, w tym odpowiedni dobór fraz kluczowych.

To tylko kilka działań, które przynoszą realne efekty pozycjonowania e-commerce. Dzięki nim klienci rozwijają swój biznes, zwiększają ruch na stronie, pozyskują potencjalnych klientów i co najważniejsze - zyskują przewagę nad konkurencją! Oszczędzając na pozycjonowaniu sklepu internetowego z pewnością nie uzyskasz takich efektów!

Jak powinien przebiegać proces pozycjonowania sklepu internetowego? Ile trwa pozycjonowanie sklepu internetowego?

Aktualnie pozycjonowanie sklepu internetowego to jedna z najbardziej skutecznych reklam w sieci. Należy jednak pamiętać o tym, że marketing w wyszukiwarkach internetowych musi być wykonany precyzyjnie według opracowanego planu.

Jak przebiega proces pozycjonowania sklepu internetowego w Fusion Marketing? Na samym początku razem z Klientem określamy cel, opracowujemy strategię, ustalamy budżet - dopasowując go do działań i...rozpoczynamy pracę!

Jak pozycjonujemy sklepy w Fusion Marketing?

Pozycjonowanie i optymalizacja sklepu internetowego to algorytm czynności, który stale usprawniamy bazując na nowych doświadczeniach w pracy z klientami. Strategia działań niezbędnych do osiągnięcia celów postawionych w kampanii to:

 • wywiad z klientem – zrozumienie biznesu oraz potrzeb,
 • wybór najbardziej dochodowych kategorii oraz produktów w sklepie,
 • analiza konkurencji,
 • dobór słów kluczowych,
 • audyt i optymalizacja sklepu internetowego,
 • optymalizacja treści, copywriting sprzedażowy,
 • content marketing wewnętrzny i zewnętrzny,
 • zdobywanie wartościowych linków,
 • monitoring efektów i cykliczna ewaluacja działań,
 • raportowanie wyników,
 • budowanie relacji, spotkania i doradztwo.

Zastanawiasz się ile trwa pozycjonowanie sklepu internetowego? Musimy Cię zmartwić - tutaj nie ma tak naprawdę złotego środka jeśli chodzi o czas. Tego typu proces marketingowy zależy od wielu czynników, wymieniamy wśród nich m.in.:

 • branżę, w której prowadzone są działania SEO,
 • sezonowość,
 • trendy,
 • wielkość sklepu internetowego,
 • zakres prac on-site i off-site,
 • konkurencyjności fraz kluczowych,
 • liczby tekstów, które należy stworzyć.

Jeśli wszystkie powyższe działania zostaną odpowiednio wprowadzone, można oszacować czas pozycjonowania sklepu internetowego. W przypadku małych sklepów internetowych wyniki prowadzonych działań można zauważyć po około 3-6 miesiącach. Gdy mamy do czynienia z dużymi e-commerce'ami potrzeba około 6-12 miesięcy aby zauważyć różnicę i wzrost widoczności sklepu.

 

Ile kosztuje pozycjonowanie sklepu?

Cena odgrywa bardzo ważną rolę w procesie pozycjonowania sklepu internetowego. Mowa tutaj zarówno o Kliencie, jak i agencji SEO. Nie da się jednak ukryć, że w branży e-commerce nie istnieje coś takiego jak "sztywny" cennik usług związanych z pozycjonowaniem.

W przypadku rozpoczęcia współpracy wycena konkretnych działań dla Klienta jest poprzedzona dogłębną analizą ze strony agencji, a także audytem i konsultacjami pomiędzy specjalistami. W takiej sytuacji Klienci otrzymują indywidualne wycenę usługi.

Jakie są efekty pozycjonowania sklepu internetowego? Widoczność, ruch - co jeszcze?

Działania z zakresu pozycjonowania sklepów internetowych przynoszą efekty przede wszystkim w postaci widoczności i ruchu. Okazuje się, że tak naprawdę to nie wszystko. Odpowiednie działania prowadzone pod kątem UX pozwalają wartościować generowany ruch z myślą o konwersji. Co się dzieje w takiej sytuacji? W sklepie internetowym zwiększa się sprzedaż oraz liczba klientów.

Jak więc widać SEO sklepu internetowego jest odpowiednią inwestycją. To szansa na rozwój. Jednak efekty pozycjonowania sklepu internetowego są skuteczne wyłącznie wtedy, gdy za ich zaprojektowanie i wdrożenie odpowiada profesjonalna agencja SEO.

Początkujący e-commerce, czy warto pozycjonować sklep internetowy?

Założyłeś swój pierwszy biznes? Ważny jest dla Ciebie rozwój sklepu internetowego? Nie ma na co czekać! Jeśli chcesz widnieć na górze w wynikach wyszukiwania Google - trzeba zacząć działać!

Musisz jednak pamiętać o tym, że założenie sklepu internetowego nie wystarczy aby osiągnąć sukces. Tutaj liczy się całość, do której zaliczamy - koncepcję powstania, marketing, logistykę, a następnie dystrybucję.

Jednak to właśnie odpowiednia reklama zwiększa świadomość marki. To właśnie regularnie przeprowadzane działania SEO dla e-commerce sprawiają, że Klient staje się nie tylko zaangażowany, ale także zadowolony.

Każda firma e-commerce, który rozpoczyna swoją przygodę na rynku chciałaby przyciągnąć jak najwięcej Klientów. W przypadku sklepów internetowych takie działania są więc niezbędne. Skuteczne pozycjonowanie w wyszukiwarce internetowej opiera się więc na przemyślanych i regularnych działaniach i ich konsekwentnej realizacji.

Pamiętaj, że to właśnie Ty masz realny wpływ na pozycję swojego sklepu internetowego w wyszukiwarce Google. W walce o dobre wyniki najważniejszy jest pierwszy krok. Skontaktuj się z nami - łatwiej rozpocząć swoją przygodę z profesjonalistami!

Specjaliści Fusion są do Twojej dyspozycji. Razem przeanalizujemy Twoją strategię, obecną sytuację i na podstawie swoich doświadczeń i wiedzy doradzimy, co warto zrobić. Zaufaj Fusion Marketing!

Pozycjonowanie sklepu – efekty

Pozycjonowanie sklepu - branża suplementy - Fusion Marketing

Sklep internetowy z branży suplementów - efekty pozycjonowania

Pozycjonowanie sklepu internetowego - branża moto - Fusion Marketing

Efekty optymalizacji i pozycjonowania sklepu online z branży motoryzacyjnej

Pozycjonowanie sklepu - branża elektronika - Fusion Marketing

Skuteczność działań SEO - optymalizacji i pozycjonowania dla sklepu online  z branży elektronicznej

Pozycjonowanie sklepów internetowych – czy tego potrzebujesz?

Świadomi przedsiębiorcy rozumieją jak ważna jest dobra widoczność ich sklepu w wynikach organicznych. To właśnie bezpłatny ruch z wyszukiwarek bywa często najskuteczniejszym oraz najtańszym źródłem pozyskania nowych klientów.  Więcej użytkowników to wyższe dochody oraz nowe możliwości rozwoju. Właśnie dlatego warto postawić na pozycjonowanie sklepu internetowego, aby sprzedawać więcej.

Dlaczego warto z nami współpracować?

jesteśmy agencją SEO z kilkunastoletnim doświadczeniem w pozycjonowaniu stron www
czas współpracy z naszymi klientami liczymy w latach, nie w miesiącach
respektujemy wyłącznie transparentne zasady współpracy
nad Twoim projektem czuwa doświadczony zespół pozycjonerów, programistów, copywriterów i grafików
pracujemy w oparciu o najlepsze narzędzia marketingowe oraz autorskie rozwiązania
nasi klienci doceniają nasze zaangażowanie w ich biznes, profesjonalizm i wysoki poziom wiedzy

Dołącz do naszych partnerów

 • Shoper
 • Hurom
 • Agora
 • Interia
 • Morele.net

Chcesz sprzedawać więcej? Dołącz do innych firm, które dzięki nam odniosły sukces w sieci i wciąż z nami współpracują.

Zapytaj o ofertę

Jak pozycjonujemy sklepy internetowe w Fusion Marketing?

Pozycjonowanie i optymalizacja sklepu internetowego to algorytm czynności, który stale usprawniamy bazując na nowych doświadczeniach w pracy z klientami. Strategia działań niezbędnych do osiągnięcia celów postawionych w kampanii to:

 • wywiad z klientem – zrozumienie biznesu oraz potrzeb
 • wybór najbardziej dochodowych kategorii oraz produktów w sklepie
 • analiza konkurencji
 • dobór słów kluczowych
 • audyt i optymalizacja sklepu internetowego
 • optymalizacja treści, copywriting sprzedażowy
 • content marketing wewnętrzny i zewnętrzny
 • zdobywanie wartościowych linków
 • monitoring efektów i cykliczna ewaluacja działań
 • raportowanie wyników
 • budowanie relacji, spotkania i doradztwo.

Pozycjonowanie i optymalizacja sklepów internetowych na każdej platformie

Nasi specjaliści optymalizowali i pozycjonowali sklepy internetowe zbudowane w oparciu o niemal każdą z dostępnych na rynku platform e-commerce: Shoper, Presta Shop, Magento, RedCart, GoShop, Shoplo, Selly, ClickShop, WooCommerce, cStore,  Opencart, osCommerce, IdoSellShop, Drupal, Ebexo, VirtueMart, Shop Gold, Shopify, Qucik.Cart. 

 • Skuteczna agencja z profesjonalną obsługą. Polecam szczególnie ze względu na to, że można spać spokojnie wiedząc, że budżety są dobrze inwestowanie, podejmowane działania przynoszą efekty po stosunkowo niedługim czasie, a gdy coś nie idzie zgodnie z założeniami, firma sama reaguje nie zmuszając klienta do nieustannego kontrolowania ich pracy.

  PIOTR GABOR – CEO, Alingua
 • Bardzo miły kontakt z całym zespołem Fusion Marketing to ogromna zaleta Agencji. Profesjonalna i szybka obsługa kampanii na wysokim poziomie. Stabilne, satysfakcjonujące efekty pozycjonowania na kluczowe dla naszej firmy frazy. Polecam gorąco - dbałość o klienta i zaangażowanie w realizację założonych celów to domena Agencji Fusion Marketing.

  Robert Siudek – właściciel salonu jubilerskiego Siudek Jewellery
 • Wcześniej współpracowałem z wieloma firmami, które niestety dużo obiecywały, ale efektów nie było. Z Fusion Marketing nawiązałem współpracę 5 lat temu. Wspólnie podjęte kierunki działania realizują, a to przynosi efekty. Jestem zadowolony i zawsze ich polecam.

  Marek Zapała – właściciel, PCTU Koninki

Pozycjonowanie - Blog

Formularz kontaktowy

Czekamy na Twoją wiadomość