Pozycjonowanie stron Kraków skuteczna agencja seo

Prowadzisz lokalny biznes w Krakowie? Zapraszamy do współpracy. Oferujemy skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, wsparcie analityczne i doradztwo ekspertów marketingu internetowego dla firm z Krakowa i okolic. 

Dlaczego warto z nami współpracować?

jesteśmy agencją SEO z kilkunastoletnim doświadczeniem w pozycjonowaniu stron www
czas współpracy z naszymi klientami liczymy w latach, nie w miesiącach
respektujemy wyłącznie transparentne zasady współpracy
nad Twoim projektem czuwa doświadczony zespół pozycjonerów, programistów, copywriterów i grafików
pracujemy w oparciu o najlepsze narzędzia marketingowe oraz autorskie rozwiązania
nasi klienci doceniają nasze zaangażowanie w ich biznes, profesjonalizm i wysoki poziom wiedzy

Dołącz do naszych partnerów

 • Shoper
 • Hurom
 • Agora
 • Interia
 • Morele.net

Oferta pozycjonowania ustalana jest indywidualnie. Prosimy o wypełnienie brief-a klikając przycisk obok. Dzięki temu będziemy mogli dopasować ofertę do Twojego biznesu. Brief wypełnisz w 2-3 minuty.

Wycena pozycjonowania

Pozycjonowanie stron internetowych Kraków

Budując pozycję Twojej strony dążymy do spełnienia poniższych założeń:

 • osiągnięcie pozycji w TOP5
 • pozyskanie jakościowego ruchu na stronę – prawidłowa grupa docelowa
 • dostarczenie leadów – zakupy w sklepie, zapytania ofertowe
 • poprawa jakości oraz wzbogacenie istniejącej treści na stronie www
seo kraków
agencja seo kraków

Widok wyników wyszukiwania dla frazy "Fryzjer Kraków".

Pozycjonowanie Kraków - jak być numerem jeden?

Prowadzisz własny biznes? A może planujesz podbić krakowski rynek swoimi usługami? Jeśli Twoje odpowiedzi są twierdzące - jesteś w dobrym miejscu! Nasza agencja Fusion Marketing gwarantuje skuteczne pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google.

Lokalne pozycjonowanie jest bardzo ważne tak samo, jak pozyskanie nowych klientów. Marketing internetowy sprawi, że Twój biznes stanie się widoczny dla tych użytkowników, którzy korzystają z wyszukiwarki Google do znalezienia niezbędnych im usług i produktów. Efekty pozycjonowania stron w Krakowie zauważysz wtedy, gdy rozpoczniesz współpracę z profesjonalną agencją SEO.

Kraków - miasto królów... pozycjonowania stron

Kraków zajmuje drugie miejsce pod względem ludności w Polsce. Nie dziwi więc fakt, że coraz więcej usługodawców szuka nowych form reklamy i decyduje się na usługę pozycjonowania stron. Aktualnie praktycznie wszyscy chcą zwiększyć widoczność strony internetowej - restauracje, fryzjerzy, mechanicy, kosmetyczki, fotografowie. Krakowski rynek usługodawców jest naprawdę ogromny!

To właśnie dlatego pozycjonowanie lokalne w Krakowie stało się tak popularne. Zarówno te mniejsze, jak i większe firmy regularnie walczą o skuteczne promowanie swojego biznesu, a co za tym idzie także większą sprzedaż. Fusion Marketing to agencja SEO, która dba o pozycjonowanie stron www Kraków!


Oferta pozycjonowania ustalana jest indywidualnie. Prosimy o wypełnienie brief-a klikając przycisk obok. Dzięki temu będziemy mogli dopasować ofertę do Twojego biznesu. Brief wypełnisz w 2-3 minuty.

Wycena pozycjonowania

Skuteczne pozycjonowanie stron Kraków - my się tym zajmiemy!

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych to umiejętność, która wymaga nie tylko wiedzy, ale także ogromnego zaangażowania. I choć proces pozycjonowania zazwyczaj jest długi to efekty i większa widoczność w wynikach wyszukiwania, która przekłada się na potencjalnych klientów to coś, na co warto czekać!

Jesteśmy doświadczoną agencją SEO z wieloletnim doświadczeniem i chętnie pomożemy Ci zbudować pozycję lidera na rynku! Nasza specjalność to przede wszystkim pozycjonowanie stron, pozycjonowanie lokalne, content marketing, kampanie Google Ads. Nie zapominamy też jak ważna jest wizytówka Google w mapach Google! To podstawy naszego marketingu internetowego! Specjaliści Fusion Marketing posiadają wieloletnie doświadczenie i codziennie dbają o to, aby ich metody pozycjonowania przynosiły coraz wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie sklepów internetowych w Krakowie

Sukces w e-commerce uzależniony jest w dużej mierze od dobrych pozycji w wyszukiwarce Google na jak największą liczbę fraz. Dlatego planując kampanię pozycjonowania sklepu internetowego dokonujemy szczegółowego audytu SEO Twojej platformy sklepowej, biorąc pod lupę wiele czynników, które mają realny wpływ na ranking Twojej strony w wyszukiwarce. Pozycjonowanie szerokie, na tzw. frazy long tail (z ang. długi ogon) to obecnie najskuteczniejsza strategia pozycjonowania w e-commerce. Skutecznie wdrażamy ją w kampaniach dla naszych Klientów.​​

Pracując na Twój sukces wykorzystujemy narzędzia analityczne takie jak Google Analytics, Google Tag Manager, Google Search Console, FusionSystem, Webmity, ahrefs.com, Screaming Frog oraz wiele innych narzędzi, w tym własne rozwiązania.

Efekty pozycjonowania dla krakowskiego klienta

​​efekty pozycjonowania strony

Efekty pozycjonowania lokalnej strony klienta z branży biżuterii ślubnej. Wykres przedstawia przyrost ruchu organicznego oraz wzrost liczby fraz, na jakie strona rankuje w TOP10 wyników wyszukiwania. Źródło: semstorm.com

wzrost ruchu organicznego

Wzrost ruchu organicznego w wyniku działań SEO dla klienta z branży biżuterii ślubnej. Żródło: ahrefs.com


Oferta pozycjonowania ustalana jest indywidualnie. Prosimy o wypełnienie brief-a klikając przycisk obok. Dzięki temu będziemy mogli dopasować ofertę do Twojego biznesu. Brief wypełnisz w 2-3 minuty.

Wycena pozycjonowania

Pozycjonowanie stron internetowych działających na terenie Krakowa to dla nas bułka z masłem! W celu przedstawienia oferty naszej agencji SEO - zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego warto pozycjonować w Google stronę lokalną na Kraków?

Jak już wcześniej wspomniano Kraków to duże miasto, a konkurencja - nie śpi. Wiele firm wspiera swój biznes pozycjonowaniem sklepów internetowych i powiększa swoją przewagę w wyszukiwarce Google inwestując w skuteczne działania i przede wszystkim pozycjonowanie lokalne.

Pozycjonowanie stron na terenie Krakowa jest bardzo ważne. Dlaczego? Nawet wyszukiwarka Google w swoich propozycjach wskazuje na konkretne lokalne usługi podczas wysyłanego zapytania. Frazy kluczowe w wynikach wyszukiwania pozycjonowania lokalnego w Krakowie są widoczne nie tylko na podstawie wpisania odpowiedniego słowa kluczowego, ale także na podstawie lokalizacji.

Jeśli więc prowadzisz swój biznes na terenie Krakowa lub małopolski, koniecznie zadbaj o to, aby dotrzeć do swoich potencjalnych klientów. Odpowiadamy dlaczego skuteczne pozycjonowanie strony www jest opłacalne:

Skuteczne pozycjonowanie to oszczędność wiele osób doskonale zdaje sobie z tego sprawę, że znalezienie usługodawcy bliżej docelowego miejsca zlecenia gwarantuje mniejsze koszty. To nie tylko oszczędność czasu, ale przede wszystkim pieniędzy.

Skutecznie pozycjonowanie to zaufanie część potencjalnych klientów poszukuje firm "po sąsiedzku". To najlepsze rozwiązanie, które daje również gwarancję, że w przyszłości ponownie wrócą oni w to samo miejsce.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne jest "szybkie" - jak to rozumieć? W tym przypadku chodzi o to, że odpowiednie pozycjonowanie witryny umożliwia jednoczesne skojarzenie usług i klientów. Co daje obopólne korzyści. Pozycjonowanie stron Kraków pozwala szybko dotrzeć do konkretnego usługodawcy.

Jak wygląda pozycjonowanie stron www w Krakowie z Fusion Marketing?

Na samym początku współpracy nasi specjaliści będą chcieli dowiedzieć się, jakie efekty chcesz osiągnąć. W Fusion Marketing doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda witryna wymaga odrębnych działań, a klient - indywidualnego traktowania.

Podczas wstępnych działań łączymy oczekiwania klientów oraz naszą wiedzę, poznajemy grupę docelową i tworzymy taką strategię, aby działania SEO były dopasowane do do witryny oraz innych ważnych czynników. Bardzo ważna jest dla nas także diagnoza wszelkich problemów optymalizacyjnych, a następnie wdrożenie odpowiednich działań.

Kolejną istotną kwestią jest audyt SEO, który wskazuje wszystkie priorytety, których należy dopilnować aby poprawić widoczność strony internetowej i uzyskać oczekiwane wyniki. Pozycjonowanie stron internetowych Kraków to także poprawnie wykonana analiza konkurencji. Porównanie biznesów, a w tym przypadku przede wszystkim witryn pokaże, jak radzi sobie konkurencja. Dzięki temu strategia, którą stworzymy przyniesie pożądane efekty. To najważniejsze kwestie, które należy wziąć pod uwagę w zakresie pozycjonowania lokalnego.

Podczas współpracy nie zajmujemy się wyłącznie pozycjonowaniem stron internetowych. Po podpisaniu umowy rozpoczynamy prace, ale jesteśmy także do Twojej dyspozycji. Możesz w każdej chwili skontaktować się z naszym specjalistą, który prowadzi Twój projekt i porozmawiać z nim o wszystkich wątpliwościach.

Ile czasu zajmuje profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych?

To pytanie na początku współpracy z agencją SEO zadaje każdy przedsiębiorca. Nie da się jednak udzielić jednoznacznej odpowiedzi ile czasu trwa pozycjonowanie witryny i jej optymalizacja. Tak naprawdę oba powyższe procesy nigdy się nie kończą ponieważ pozycjonowanie stron w Krakowie (jak i na świecie) trwa cały czas. Każda strona www zalicza wzloty, jak i upadki - pozycje rosną i spadają. Dlatego tak bardzo ważne są regularne działania.

Każdy przedsiębiorca, który rozpoczyna pracę z agencją SEO musi nastawić się na długoterminowe działania, nieustanną współpracę i wyjątkową cierpliwość.

Warto pamiętać o tym, że pozycjonowanie będzie efektywne wyłącznie wtedy, gdy poprawiona zostanie jakość strony www. Dlatego na początkowym etapie współpracy bardzo ważne jest to, aby zająć się optymalizacją witryny. Jeśli na tym etapie wszystko pójdzie zgodnie z planem, pierwsze efekty pozycjonowania można będzie zauważyć za około pół roku.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron? Jeśli chcesz poznać naszą ofertę pozycjonowania - zapraszamy do kontaktu!


Oferta pozycjonowania ustalana jest indywidualnie. Prosimy o wypełnienie brief-a klikając przycisk obok. Dzięki temu będziemy mogli dopasować ofertę do Twojego biznesu. Brief wypełnisz w 2-3 minuty.

Wycena pozycjonowania

Jakie efekty przynosi pozycjonowanie?

Nie da się ukryć, że każdego dnia tysiące ludzi wpisują w wyszukiwarkę wybrane słowa kluczowe. W ten sposób szukają nie tylko restauracji czy kawiarni, ale także innych usługodawców. Ten fakt doskonale pokazuje jak ważne jest pozycjonowanie sklepu internetowego, które sprawia, że Twój biznes szybciej dociera do usługobiorców znajdujących się w pobliżu.

I choć pozycjonowanie swojej strony w Krakowie ma zdecydowanie mniejszy zakres niż inne tego typu działania - daje wiele możliwości. Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej sprawia, że:

 • docierasz do grupy docelowej w konkretnej lokalizacji,

 • lokalnie zwiększasz świadomość marki,

 • oszczędzasz pieniądze na działania marketingowe - jak to możliwe? Okazuje się, że lokalne pozycjonowanie stron i sklepów internetowych jest tańsze, ponieważ słowa kluczowe z nazwą miasta są zdecydowanie rzadziej wyszukiwane niż ogólne określenia,

 • zwiększasz szansę na transakcję,

 • budujesz zaufanie wśród usługobiorców,

 • zdobywasz nowych klientów.

Pamiętaj, że dzięki profesjonalnej agencji SEO jesteś w stanie zdobyć pierwsze miejsce w wyszukiwarce Google. Prawidłowy dobór słów kluczowych i regularne działania podczas pozycjonowania strony dają ogromne możliwości, które są gwarancją, że zostaniesz liderem w branży w konkretnej okolicy.

Jeśli szukasz pomocy z zakresu pozycjonowania stron w Krakowie dobrze trafiłeś! Skuteczne SEO to nasza specjalność!


Jesteśmy agencją SEO działającą na terenie całej Polski. Sprawdź również naszą ofertę pozycjonowania stron w innych miastach:

Kraków to wciąż rozwijające się centrum biznesowe dla wielu polskich oraz zagranicznych firm. Stale rosnąca liczba przedsiębiorstw sprawia, że wywiązuje się między nimi duża konkurencja, co w efekcie, przekłada się na wzrost wydatków, jakie firmy muszą przeznaczyć na działania marketingowe. Dla przedsiębiorstw działających w kanale online, jedną z podstawowych i najskuteczniejszych form reklamy jest nadal pozycjonowanie stron.

Pozycjonowanie stron www kraków
Pozycjonowanie kraków


Spotkajmy się i porozmawiajmy o pozycjonowaniu Twojej strony. Zapraszamy do naszego biura w Krakowie:

Fusion Marketing - Agencja SEO Kraków
Adres: os. Centrum A 4 /U3, 31-923 Kraków
Email: kontakt@fusionsystem.pl
Telefon:+48 794 502 662
KRS 0000502729, REGON 12307405500000, NIP 6783150574
Wyceń pozycjonowanie
 • Skuteczna agencja z profesjonalną obsługą. Polecam szczególnie ze względu na to, że można spać spokojnie wiedząc, że budżety są dobrze inwestowanie, podejmowane działania przynoszą efekty po stosunkowo niedługim czasie, a gdy coś nie idzie zgodnie z założeniami, firma sama reaguje nie zmuszając klienta do nieustannego kontrolowania ich pracy.

  PIOTR GABOR – CEO, Alingua
 • Bardzo miły kontakt z całym zespołem Fusion Marketing to ogromna zaleta Agencji. Profesjonalna i szybka obsługa kampanii na wysokim poziomie. Stabilne, satysfakcjonujące efekty pozycjonowania na kluczowe dla naszej firmy frazy. Polecam gorąco - dbałość o klienta i zaangażowanie w realizację założonych celów to domena Agencji Fusion Marketing.

  Robert Siudek – właściciel salonu jubilerskiego Siudek Jewellery
 • Wcześniej współpracowałem z wieloma firmami, które niestety dużo obiecywały, ale efektów nie było. Z Fusion Marketing nawiązałem współpracę 5 lat temu. Wspólnie podjęte kierunki działania realizują, a to przynosi efekty. Jestem zadowolony i zawsze ich polecam.

  Marek Zapała – właściciel, PCTU Koninki

Pozycjonowanie - Blog

Formularz kontaktowy

Czekamy na Twoją wiadomość