Pozycjonowanie stron - oferta

Jesteś właścicielem pięknej i responsywnej strony internetowej ale mimo to nie odczuwasz wzrostu sprzedaży? Niestety aktualnie to jednak trochę za mało aby przyciągnąć potencjalnych klientów. Jeśli chcesz pojawić się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania musisz zainwestować w pozycjonowanie strony internetowej. Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej to gwarancja na coraz wyższe wyniki w wyszukiwarce Google.

Fusion Marketing przeprowadzi Cię przez cały proces pozycjonowania strony i podniesie widoczność strony w wynikach wyszukiwania aby do zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z Twoich usług. Pamiętaj o tym, że w pozycjonowaniu stron www niezwykle ważna jest współpraca. A Twoja pomoc będzie niezbędna w optymalizacji strony. Chcesz odnieść sukces w internecie? Do dzieła!

 


Oferta pozycjonowania ustalana jest indywidualnie. Prosimy o wypełnienie brief-a klikając przycisk obok. Dzięki temu będziemy mogli dopasować ofertę do Twojego biznesu. Brief wypełnisz w 2-3 minuty.

Wycena pozycjonowania

 

Pozycjonowanie stron - co to jest?

Proces pozycjonowania stron internetowych ma na celu zwiększenie widoczności strony w organicznych wynikach wyszukiwania pod konkretnymi słowami kluczowymi związanych z konkretnym produktem lub usługą.

Na czym polegają te działania? Specjaliści SEO zajmują się przede wszystkim optymalizacją strony internetowej, budują zaplecza backlinków (tzw. linkbuilding). Dodatkowo podczas tego procesu prowadzone są także praktyki dotyczące SEO, które przeprowadzane są on-site i off-site. Jeśli chodzi o działania of-site, mowa tu o pozyskiwaniu linków przekierowujących do witryny. Do on-site zaliczamy przede wszystkim optymalizację publikowanych treści na stronie, kodu strony oraz wprowadzenie działań UX.

Na czym polega pozycjonowanie stron www?

Jak już wcześniej wspominano optymalizacja strony internetowej to szereg złożonych działań mających na celu zwiększenie widoczności strony w wynikach wyszukiwania w Google, a co za tym idzie - pozyskanie wartościowych odwiedzin, które skończą się konwersją.

Warto jednak mieć na uwadze fakt, że każdy klient może mieć inne cele, dlatego tak bardzo ważna jest odpowiednia strategia pozycjonowania poprzedzona audytem oceniającym poszczególne podstrony serwisu.

Decydując się na pozycjonowanie stron z agencją Fusion Marketing możesz mieć pewność, że specjaliści SEO staną na wysokości zadania i kompleksowo zajmą się wszelkimi działaniami wyróżnionymi w strategii pozycjonowania.

Jak przebiega proces pozycjonowania stron?

Głównym zadaniem każdej agencji SEO jest pozycjonowanie strony internetowej w taki sposób aby osiągnęła ona jak najlepsze pozycje w wynikach wyszukiwania. Dlatego tak bardzo ważne jest to aby na samym początku firma przygotowała audyt SEO, który polega m.in. na zbadaniu wyglądu strony, analizie błędów oraz sprawdzeniu na jakie frazy kluczowe powinna być pozycjonowana dana strona. Istotna jest także analiza konkurencji, która pozwala ocenić działania innych podmiotów znajdujących się na rynku. Wszystkie informacje o ocenie strony internetowej przekazywane są w dokumencie, który zawiera:

wskazówki dotyczące pozycjonowania Twojej strony oraz rozwiązania, które warto wprowadzić,

szczegółowe wytyczne zmian związanych z budową strony - chodzi tu m.in. o kod html, treści na stronie, słowa kluczowe czy linkowanie wewnętrzne.

W następnym kroku specjaliści SEO przygotowują listę fraz, na które Twoja strona może być pozycjonowana. W jaki sposób wiemy, które z fraz kluczowych będą dobrym rozwiązaniem? Starannie przeprowadzony audyt SEO pozwala wyodrębnić słowa kluczowe dopasowane do Twojej działalności, tematyki branży i oczekiwań Klientów.

To właśnie dzięki skupieniu się na tych wszystkich detalach możliwe jest skuteczne pozycjonowanie stron.


Oferta pozycjonowania ustalana jest indywidualnie. Prosimy o wypełnienie brief-a klikając przycisk obok. Dzięki temu będziemy mogli dopasować ofertę do Twojego biznesu. Brief wypełnisz w 2-3 minuty.

Wycena pozycjonowania

 

Optymalizacja techniczna strony internetowej a pozycjonowanie

Szybkość ładowania strony internetowej to jeden z głównych aspektów wpływających na komfort jej użytkowania, a także na pozycję strony w Google. Do optymalizacji technicznej zaliczamy wszystkie działania onsite, których zadaniem jest jak najlepsze dostosowanie strony internetowej do wyszukiwarki Google.

Aby optymalizacja techniczna przebiegła prawidłowo niezbędny jest audyt seo, to właśnie w nim zawarte są wszystkie informacje, które wskazują co jest do poprawy i jak powinna wyglądać prawidłowa struktura strony. Do optymalizacji technicznej zaliczamy m.in. następujące działania:

 • projektowanie struktury witryny internetowej,
 • optymalizację struktury linków na stronie,
 • uzupełnienie meta-tagów,
 • wykonywanie przekierowań,
 • tworzenie pliku robots.txt.
 • optymalizacja techniczna to jeden z trzech najważniejszych filarów pozycjonowania. Oprócz tego niezwykle ważny jest także content marketing oraz link building. Odpowiednio zoptymalizowana strona internetowa to gwarancja:
 • wyższych pozycji w wyszukiwarce Google,
 • łatwiejszego i efektywniejszego pozycjonowania,
 • większej aktywności i zadowolenia użytkowników.

Dlaczego warto powierzyć pozycjonowanie strony profesjonalnej agencji?

Nie da się ukryć, że w wielu przypadkach współpraca z agencją SEO jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż optymalizacja strony internetowej na własną rękę. Podejmując współpracę w zakresie pozycjonowania strony www możesz liczyć na ciągłe wsparcie specjalistów SEO i znacznie lepsze wyniki Twojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu nie musisz martwić się o pozycję strony. Niestety brak doświadczenia w pozycjonowaniu strony może przynieść efekt odwrotny od zamierzonego. Współpraca z agencją to gwarancja na skuteczne pozycjonowanie stron internetowych!


Oferta pozycjonowania ustalana jest indywidualnie. Prosimy o wypełnienie brief-a klikając przycisk obok. Dzięki temu będziemy mogli dopasować ofertę do Twojego biznesu. Brief wypełnisz w 2-3 minuty.

Wycena pozycjonowania

 

Wybierz ofertę pozycjonowania strony internetowej od Fusion Marketing!

Teraz z już z pewnością wiesz, że pozycjonowanie stron jest niezbędne w zdobyciu potencjalnych Klientów - pomożemy Ci w tym! Nasz agencja wyróżnia się na tle innych kilkunastoletnim doświadczeniem, a z drugiej strony młodym i ambitnym zespołem, który codziennie krąży po wielu stronach internetowych i dąży do jak najlepszego poznania wyszukiwarki Google. Możemy śmiało stwierdzić, że algorytmy Google nie stanowią dla nas problemów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak bardzo ważna jest ścisła współpraca na linii Klient - agencja. Dlatego już na początku wspólnej optymalizacyjnej drogi dowiesz się, którzy specjaliści obejmują pieczę nad poszczególnymi działaniami na Twojej stronie. Dzięki temu razem będziemy mogli pracować nad jeszcze lepszymi wynikami. Komunikacja jest dla nas bardzo ważna - przekonasz się o tym!

Jeśli powierzysz nam pozycjonowanie strony www, będziesz mógł skupić się na innych ważnych kwestiach związanych z prowadzeniem biznesu. Razem możemy osiągnąć sukces!

Jakie działania realizujemy dla Ciebie?

Jako agencja digital marketingowa jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się promocją Twojego biznesu! Zajmujemy się m.in.:

 • działaniami związanymi z SEO Onsite i Offsite,
 • pełną analityką,
 • wsparciem technicznym wraz z wprowadzaniem poprawek na sklepy/strony i serwisy internetowe,
 • content marketingiem,
 • reklamami PPC,
 • rozwijaniem i budową nowych serwisów i funkcjonalności np. mikroserwisy, dodatkowe integracje, automatyzacje itd.

 


Oferta pozycjonowania ustalana jest indywidualnie. Prosimy o wypełnienie brief-a klikając przycisk obok. Dzięki temu będziemy mogli dopasować ofertę do Twojego biznesu. Brief wypełnisz w 2-3 minuty.

Wycena pozycjonowania

 

U nas dostaniesz więcej, czyli Fusion Marketing jako agencja budująca zaplecza outsourcing!

Każda firma, która chce sprostać oczekiwaniom swoich klientów, powinna poszerzać wachlarz swoich usług. Nie zawsze jednak zespół posiada odpowiednie kompetencje do wykonania takich działań. W przypadku pozycjonowania stron niezbędna jest np. inwestycja w odpowiednie narzędzia i obecność specjalistów, który mają odpowiednią wiedzę o optymalizacji SEO czy no. bardzo dobrze znają działanie Google Search Console.

Doskonale wiemy, że na skuteczne pozycjonowanie strony www to spore wyzwanie, dlatego outsourcing to nasza specjalność! Współpraca z naszą agencją to gwarancja:

 • kompleksowej obsługi,
 • spojrzenie na optymalizację z różnych perspektyw,
 • doświadczenie z klientami z różnych branż.

W przypadku outsourcingu o nic nie musisz się martwić, zlecasz usługę, a my ją wykonujemy. Co więcej, nasze doświadczenie sprawia, że możemy pomóc także w pozostałych działaniach reklamowych w obszarze digital!

Budowa zaplecz SEO

Budowa zaplecza SEO nie różni się zbytnio od budowy strony internetowej. Mamy tutaj do czynienia z niemal identycznymi zadaniami, czyli m.in. wyborem domeny i hostingu, przygotowaniem szablonu czy optymalizacją kodu HTML. Jednak najwięcej czasu należy poświęcić na budowę treści na stronie oraz emulowaniem naturalnego środowiska. Najskuteczniejsze zaplecze to takie które nie wygląda i nie działa jak zaplecze.

Brakuje Ci na to czasu? Zleć pozyskiwanie linków specjalistom z Fusion Marketing!

Aktualizowanie zaplecza SEO

Jako specjaliści w branży SEO doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nawet najlepsze artykuły nie gwarantują wysokich pozycji w wyszukiwarce Google. Żeby tak się stało, treści muszą być zamieszczane na stronie regularnie. Fusion Marketing zrobi to za Ciebie!

Systematyczne aktualizowanie zaplecza jest bardzo ważne. Dbamy o nowe artykuły na stronach zapleczowych oraz o dobór słów kluczowych.

(Masowa) Parafraza tekstów w sklepie internetowym

Wysoka jakość treści na stronie to podstawa. Należy pamiętać o tym, aby publikowane treści były unikalne. Kopiowanie jest zabronione, ponieważ obniża wartość zaplecza.

Jako jedna z niewielu firm w Polsce mamy możliwość masowej parafrazy tekstów. Dzięki naszej autorskiej aplikacji Webmity możemy sparafrazować każdą dostępną treść. Co więcej wynik parafrazy jest w 100% unikalny. Nie ma mowy o żadnym powielaniu treści.

Tłumaczenia stron zapleczowych

Jesteś zainteresowany otrzymaniem gotowej sieci stron zbudowanej według Twoich wytycznych w wybranym przez siebie języku? Takimi rzeczami również się zajmujemy! Daj nam wolną rękę, a pomożemy Ci zdobyć popularność za granicą! Sprawdź naszą ofertę budowy i tłumaczenia stron zapleczowych!

Zaplecze na zagranice - tylko w Fusion Marketing!

Wejście na rynek zagraniczny to nie taka prosta sprawa jak mogłoby się wydawać. Skuteczne pozycjonowanie stron za granicą to ogromne wyzwanie strategiczne dla całej firmy. Jednak z drugiej strony to ogromna szansa na rozwój Twojego biznesu!

Nie da się jednak ukryć, że ogromnym wyzwaniem w kontekście pozycjonowania stron zagranicznych jest link building. Fusion Marketing świetnie radzi sobie w takiej sytuacji! Jak to robimy? Stawiamy na dedykowane zaplecza, które są budowane pod konkretny projekt i kraj. Idealnie dopasowane zaplecze maksymalizuje szansę na sukces.

Jeśli chcesz pozycjonować swoją witrynę internetową za granicą - zaufaj specjalistom z Fusion Marketing!

Kliknij w przycisk obok aby otrzymać wycenę swojej kampanii:    Wycena


Jesteśmy agencją SEO działającą na terenie całej Polski. Sprawdź również naszą ofertę pozycjonowania stron w innych miastach:

Sprawdź również naszą ofertę na publikację artykułów sponsorowanych w naszej platformie Fusion Press.

Poniżej słowniczek pozycjonera czyli objaśnienie najpopularniejszych terminów SEO:

 

 

 

 

 

 

 

 • Anchor text
 • Backlinks
 • Reffering domains (Domeny polecające)
 • Alt
 • Atrybut Follow
 • Atrybut NoFollow
 • White Hat SEO
 • Black Hat SEO
 • Content Marketing
 • Filtr ręczny (ban)
 • Filtr algorytmiczny
 • Trust Flow (Wiarygodność domeny)
 • Citation Flow (Moc domeny)
 • Domain authority (Autorytet domeny)
 • System wymiany linków (SWL)
 • Page Rank

 

 

 

 

 

 

 

 • Skuteczna agencja z profesjonalną obsługą. Polecam szczególnie ze względu na to, że można spać spokojnie wiedząc, że budżety są dobrze inwestowanie, podejmowane działania przynoszą efekty po stosunkowo niedługim czasie, a gdy coś nie idzie zgodnie z założeniami, firma sama reaguje nie zmuszając klienta do nieustannego kontrolowania ich pracy.

  PIOTR GABOR – CEO, Alingua
 • Bardzo miły kontakt z całym zespołem Fusion Marketing to ogromna zaleta Agencji. Profesjonalna i szybka obsługa kampanii na wysokim poziomie. Stabilne, satysfakcjonujące efekty pozycjonowania na kluczowe dla naszej firmy frazy. Polecam gorąco - dbałość o klienta i zaangażowanie w realizację założonych celów to domena Agencji Fusion Marketing.

  Robert Siudek – właściciel salonu jubilerskiego Siudek Jewellery
 • Wcześniej współpracowałem z wieloma firmami, które niestety dużo obiecywały, ale efektów nie było. Z Fusion Marketing nawiązałem współpracę 5 lat temu. Wspólnie podjęte kierunki działania realizują, a to przynosi efekty. Jestem zadowolony i zawsze ich polecam.

  Marek Zapała – właściciel, PCTU Koninki

Pozycjonowanie - Blog

Polityka prywatności

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG MARKETINGOWYCH PRZEZ AGENCJĘ FUSION...

 • 20 Sierpień

Formularz kontaktowy

Czekamy na Twoją wiadomość