Agencja content marketingowa

Główny cel: zwiększenie widoczności w Internecie

Content Marketing (Marketing treści) to obecnie najważniejszy składnik marketingu internetowego, dzięki któremu można znacząco zwiększyć sprzedaż danego produktu lub usług, budować świadomość marki, bądź po prostu reklamować daną firmę i jej działalność. Poniżej prezentujemy nasze możliwości.

Publikacja treści u zewnętrznych wydawców Budowa własnych sieci reklamowych
Współpracujemy z zewnętrznymi wydawcami posiadającymi wartościowe serwisy z niemal każdej branży. Możesz być pewien, że artykuły promujące Twoją markę znajdą się również w tych portalach. Oferujemy przykładowe pakiety publikacyjne:
  • Zasięgowe o łącznym zasięgu 18 131 597 UU
  • Regionalne o łącznym zasięgu 8 673 935 UU
  • Biznesowe o łącznym zasięgu 1 186 000 UU
  • Budowlane o łącznym zasięgu 2 132 419 UU

wraz z publikacją i promocją na stronie głównej.
Współpracujemy m.in. z Polska Press i Times Press.

Posiadamy również własne portale publikacyjne (zapytaj o listę). Przykładowe zrealizowane publikacje (kliknij w obrazek aby przejść):

logotyp gazeta krakowska logotyp polska times logotyp dziennik zachoni

Jako jedyna agencja w Polsce posiadamy własną platformę content marketingową (FusionSystem) za pomocą której budujemy zamknięte środowiska publikacyjne dla naszych klientów. Tworzymy portale branżowe które są pod Twoją kontrolą z jednego panelu administracyjnego.

Zobacz przykładowe realizacje (kliknij w obrazek aby przejść):

portal internetowymarketing.pl aranżacja i urządzanie wnętrz social media marketing biznes marketing

Łączymy kompetencje. Jako agencja SEO/SEM z wieloletnim doświadczeniem wiemy w jaki sposób wykorzystać możliwości content marketingu aby spotęgować działania seo.

Dowiedz się jak dobry content wpływa na pozycjonowanie z naszego artykułu w serwisie nowymarketing.pl: http://nowymarketing.pl/a/8395,wplyw-contentu-na-pozycjonowanie

Specjalizujemy się w kampaniach Content Marketingowych. Publikujemy artykuły sponsorowane u najlepszych wydawców oraz budujemy prywatne miejsca publikacyjne. Zapytaj o szczegóły lub wycenę.


kod captcha