Pozycjonowanie stron w Rzeszowie

Prowadzisz biznes w Rzeszowie lub w okolicy? Rozwiń swoją markę razem z nami. Jesteśmy Agencją SEO z kilkunastoletnim doświadczeniem, zatrudniającą pasjonatów marketingu internetowego. Oferujemy kompleksowe pozycjonowanie stron www oraz sklepów internetowych. Dowiedz się jak pracujemy i dlaczego warto postawić na nasze sprawdzone rozwiązania.

Dlaczego warto z nami współpracować?

jesteśmy agencją SEO z kilkunastoletnim doświadczeniem w pozycjonowaniu stron www
czas współpracy z naszymi klientami liczymy w latach, nie w miesiącach
respektujemy wyłącznie transparentne zasady współpracy
nad Twoim projektem czuwa doświadczony zespół pozycjonerów, programistów, copywriterów i grafików
pracujemy w oparciu o najlepsze narzędzia marketingowe oraz autorskie rozwiązania
nasi klienci doceniają nasze zaangażowanie w ich biznes, profesjonalizm i wysoki poziom wiedzy

Dołącz do naszych partnerów

 • Shoper
 • Hurom
 • Agora
 • Interia
 • Morele.net

Wycena kampanii pozycjonowania ustalana jest indywidualnie. Prosimy o wysłanie zapytania z informacją o branży i domenie Twojego serwisu. Odpowiadamy w 2h.

Wyślij zapytanie

Pozycjonowanie stron www Rzeszów

Nasi specjaliści SEO to zgrany team wyspecjalizowany w onPage i offPage SEO. Przeprowadzany przez nas audyt SEO ma na celu wskazanie elementów strony wymagających zmian, mających realny wpływ na wyniki Twojej witryny.

Każda z prowadzonych przez nas kampanii pozycjonowania stron to czynności mające na celu:

- poprawę ruchu na stronie, a co za tym idzie - wzrost leadów sprzedażowych

- poprawę widoczności kluczowych fraz dla Twojego biznesu i umiejscowienie ich w TOP 5

- optymalizację bloga firmowego i strony ofertowej – dotarcie do grupy docelowej

pozycjonowanie Rzeszów

Pozycjonowanie sklepów internetowych Rzeszów

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu sklepów internetowych. W projektach e-commerce wdrażamy tzw. pozycjonowanie szerokie – czyli dostarczenie jakościowego ruchu z fraz typu long tail (z ang. długi ogon). Frazy long tail składają się z więcej niż dwóch słów kluczowych. Są to zwykle mocno sprecyzowane zapytania, mające odniesienie do konkretnego produktu lub usługi. Przykład frazy long tail to np.:

bluzka z odkrytymi ramionami

Jak widać jest to bardzo sprecyzowane zapytanie. Intencją użytkownika jest odnalezienie oferty sklepów zawierających wyłącznie bluzki z odkrytymi ramionami. Ruch pochodzący z takich zapytań charakteryzuje się zwykle wyższym współczynnikiem konwersji niż ten, pochodzący z zapytań ogólnych, np.:

Bluzki damskie

Dlaczego tak jest? Ponieważ użytkownicy wpisujący sprecyzowane zapytania, najprawdopodobniej są nastawieni na zakup konkretnego produktu lub usługi. Natomiast użytkownik wpisujący ogólne frazę w wyszukiwarce dopiero buduję potrzebę zakupu. Nie należy jednak lekceważyć tej drugiej grupy.

W kampaniach pozycjonowania stron korzystamy z narzędzi analitycznych takich jak Google Analytics, Google AdWords, SemStorm, ahrefs, Google Tag Manager, Google Search Console czy Screaming Frog. Wykorzystujemy również naszą autorską aplikację FusionSystem, o której więcej dowiesz się na stronie fusionsystem.pl.

Wycena kampanii pozycjonowania ustalana jest indywidualnie. Prosimy o wysłanie zapytania z informacją o branży i domenie Twojego serwisu. Odpowiadamy w 2h.

Wyślij zapytanie


Jesteśmy agencją SEO działającą na terenie całej Polski. Sprawdź również naszą ofertę pozycjonowania stron w innych miastach:

 • Skuteczna agencja z profesjonalną obsługą. Polecam szczególnie ze względu na to, że można spać spokojnie wiedząc, że budżety są dobrze inwestowanie, podejmowane działania przynoszą efekty po stosunkowo niedługim czasie, a gdy coś nie idzie zgodnie z założeniami, firma sama reaguje nie zmuszając klienta do nieustannego kontrolowania ich pracy.

  PIOTR GABOR – CEO, Alingua
 • Bardzo miły kontakt z całym zespołem Fusion Marketing to ogromna zaleta Agencji. Profesjonalna i szybka obsługa kampanii na wysokim poziomie. Stabilne, satysfakcjonujące efekty pozycjonowania na kluczowe dla naszej firmy frazy. Polecam gorąco - dbałość o klienta i zaangażowanie w realizację założonych celów to domena Agencji Fusion Marketing.

  Robert Siudek – właściciel salonu jubilerskiego Siudek Jewellery
 • Wcześniej współpracowałem z wieloma firmami, które niestety dużo obiecywały, ale efektów nie było. Z Fusion Marketing nawiązałem współpracę 5 lat temu. Wspólnie podjęte kierunki działania realizują, a to przynosi efekty. Jestem zadowolony i zawsze ich polecam.

  Marek Zapała – właściciel, PCTU Koninki

Pozycjonowanie - Blog

Formularz kontaktowy

Czekamy na Twoją wiadomość