Ładowanie

Pozycjonowanie stron Rzeszów

pozycjonowanie rzeszów

Wycena kampanii pozycjonowania ustalana jest indywidualnie. Prosimy o wysłanie zapytania z informacją o branży i domenie Twojego serwisu. Odpowiadamy w 2h.

Wyślij zapytanie

Prowadzisz biznes w Rzeszowie lub w okolicy? Rozwiń swoją markę razem z nami. Jesteśmy Agencją SEO z kilkunastoletnim doświadczeniem, zatrudniającą pasjonatów marketingu internetowego. Oferujemy kompleksowe pozycjonowanie stron www oraz sklepów internetowych. Dowiedz się jak pracujemy i dlaczego warto postawić na nasze sprawdzone rozwiązania.

Pozycjonowanie stron www Rzeszów

Nasi specjaliści SEO to zgrany team wyspecjalizowany w onPage i offPage SEO. Przeprowadzany przez nas audyt SEO ma na celu wskazanie elementów strony wymagających zmian, mających realny wpływ na wyniki Twojej witryny.

Każda z prowadzonych przez nas kampanii pozycjonowania stron to czynności mające na celu:

- poprawę ruchu na stronie, a co za tym idzie - wzrost leadów sprzedażowych

- poprawę widoczności kluczowych fraz dla Twojego biznesu i umiejscowienie ich w TOP 5

- optymalizację bloga firmowego i strony ofertowej – dotarcie do grupy docelowej

pozycjonowanie Rzeszów

Pozycjonowanie sklepów internetowych Rzeszów

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu sklepów internetowych. W projektach e-commerce wdrażamy tzw. pozycjonowanie szerokie – czyli dostarczenie jakościowego ruchu z fraz typu long tail (z ang. długi ogon). Frazy long tail składają się z więcej niż dwóch słów kluczowych. Są to zwykle mocno sprecyzowane zapytania, mające odniesienie do konkretnego produktu lub usługi. Przykład frazy long tail to np.:

bluzka z odkrytymi ramionami

Jak widać jest to bardzo sprecyzowane zapytanie. Intencją użytkownika jest odnalezienie oferty sklepów zawierających wyłącznie bluzki z odkrytymi ramionami. Ruch pochodzący z takich zapytań charakteryzuje się zwykle wyższym współczynnikiem konwersji niż ten, pochodzący z zapytań ogólnych, np.:

Bluzki damskie

Dlaczego tak jest? Ponieważ użytkownicy wpisujący sprecyzowane zapytania, najprawdopodobniej są nastawieni na zakup konkretnego produktu lub usługi. Natomiast użytkownik wpisujący ogólne frazę w wyszukiwarce dopiero buduję potrzebę zakupu. Nie należy jednak lekceważyć tej drugiej grupy.

W kampaniach pozycjonowania stron korzystamy z narzędzi analitycznych takich jak Google Analytics, Google AdWords, SemStorm, ahrefs, Google Tag Manager, Google Search Console czy Screaming Frog. Wykorzystujemy również naszą autorską aplikację FusionSystem, o której więcej dowiesz się na stronie fusionsystem.pl.

Wycena kampanii pozycjonowania ustalana jest indywidualnie. Prosimy o wysłanie zapytania z informacją o branży i domenie Twojego serwisu. Odpowiadamy w 2h.

Wyślij zapytanie

Pozycjonujemy również strony w innych miastach. Sprawdź ofertę:


Artykuły blogowe

Formularz kontaktowy

Czekamy na Twoją wiadomość