Analiza konkurencji - audyt SEO, optymalizacja

Zbadamy konkurencję, ocenimy szansę oraz koszty wejśca na pozycje. Gwarantujemy, że powiększymy ruch na Twojej stronie nawet o 1000%.

Czym jest audyt strony internetowej?

Celem audytu jest sprawdzenie strony www pod kątem SEO tj. optymalizacja i przegląd linków prowadzących do witryny. Ponadto analizowana jest funkcjonalność strony – szybkość ładowania, przejrzystość podstron i kategorii (mapa strony), treści czy responsywność. Badamy również rynek, na którym działasz, Twoich konkurentów oraz klientów. Na tej podstawie jesteśmy w stanie wdrożyć konkretne zmiany, które przełożą się pozytywnie na efektywność Twojej strony www.

Dlaczego tego potrzebujesz?

Audyty SEO oraz User Experience pozwolą Ci na gruntowne przeprojektowanie Twojej oferty i stworzenie efektywnej strategii biznesowej. Dzięki optymalizacji oraz działaniom usprawniającym funkcjonalność strony, zaobserwujesz zwięszkone zainteresowanie użytkowników Twoją witryną.

Jednorazowy audyt jest w stanie znacząco poprawić jakość Twojej oferty w krótkim okresie czasu. Wszelkie zmiany dokonywane na stronie odbywają przy współpracy z Tobą.

Audyt witryny i analiza konkurencji to podstawowe czynności dokonywane przed rozpoczęciem właściwego procesu pozycjonowania stron www. Wykonujemy je dla każdego z naszych klientów - sprawdź ofertę 6PAK.

Audyt SEO i optymalizacja strony