Blog o pozycjonowaniu firmy Fusion Marketing

Czym jest współczynnik konwersji?

Dla analityków i marketerów współczynnik konwersji to najważniejsza miara sukcesu stron internetowych. Tymczasem osoby początkujące w internetowej branży mogą mieć problemy ze zrozumieniem podstawowych pojęć, w tym właśnie zagadkowej, często przywoływanej „konwersji”. Czym jest konwersja, co oznacza współczynnik konwersji i dlaczego jest to aż takie istotne?

Linki sponsorowane

Co warto wiedzieć o linkach sponsorowanych?

Skuteczna konfiguracja kampanii w Google AdWords to połowa sukcesu. Dzięki temu sprawisz, że Twoje reklamy pokażą się użytkownikom oferowanych przez Ciebie produktów i usług. Ponadto, znajomość technik konfiguracjii kampanii linków sponsorowanych Google pozwoli Ci znacząco obniżyć koszty kampanii. Sprawdź, jak skutecznie zarządzać narzędziem Google.

Kampanie Google AdWords

Jak zwiększyć efektywność kampanii AdWords?

Reklamy linków sponsorowanych cieszą się dużą popularnością. To skuteczny sposób na zbudowanie świadomości marki wśród klientów oraz zwiększenie sprzedaży. Równocześnie reklama w Google AdWords jest bardzo elastyczna pod względem kosztów. Nieskomplikowany system rozliczeń i prosty w obsłudze panel aplikacji umożliwiają konfigurację kampanii nawet niedoświadczonym użytkownikom. Dowiedz się więcej o tym narzędziu i wykorzystaj je do promocji swojej marki!